warunki narciarskie

Artykuły - Warunki narciarskie (8)

 • Własny apartament w Alpach może kosztować miliony euro

  Własny apartament w Alpach może kosztować miliony euro

  Setki kilometrów tras, liczne wyciągi i dobre warunki narciarskie nawet w stosunkowo ciepłych miesiącach - to główne zalety znanych europejskich kurortów narciarskich. Aby stać się właścicielem nieruchomości w jednym z nich trzeba być przygotowanym na wydatek kilkukrotnie większy od kosztu zakupu własnego M w polskich górach. W Szwajcarii czy Austrii cena metra na poziomie kilkunastu tysięcy euro to standard - wynika z analizy Lion's Banku.
 • Pogoda: Komunikaty GOPR

  Pogoda: Komunikaty GOPR

  Sprawdź, gdzie są najlepsze warunki do szusowania na polskich stokach, a gdzie trzeba uważać na górskich szlakach.
 • Narciarzu, ruszaj na stok! Bardzo dobre warunki

  Narciarzu, ruszaj na stok! Bardzo dobre warunki

  Na trasach zjazdowych na Podkarpaciu w czwartek panują bardzo dobre warunki narciarskie. W Bieszczadach, Beskidzie Niskim oraz na Pogórzach Dynowskim, Strzyżowskim i Przemyskim pracują prawie wszystkie wyciągi.
 • Beskidy: Zima w pełni!

  Beskidy: Zima w pełni!

  Bardzo dobre warunki narciarskie utrzymują się w Beskidach. Śnieg na trasach jest zmrożony. W poniedziałek rano termometry wskazywały temperatury od -7 do -2°C.
 • Na zimowy wypad do Austrii

  Na zimowy wypad do Austrii

  Jest to jedno z najlepszych miejsc zimowego wypoczynku w Austrii. Tereny narciarskie położone są u stóp trzech trzytysięczników i obejmują dwa lodowce. Na dźwięk słowa lodowiec początkujący narciarze drętwieją.
 • W góry wrócił mróz, prószy śnieg

  W góry wrócił mróz, prószy śnieg

  W góry powrócił mróz, prószy śnieg, na stokach narciarskich południowo-wschodniej Małopolski wznowiły pracę armatki śnieżne. W świąteczny weekend kolejne stacje i wyciągi rozpoczną sezon.
 • Gdzie leży śnieg? Sprawdź kamery!

  Gdzie leży śnieg? Sprawdź kamery!

  Planujesz wypad na narty? Czekasz na odpowiednią pogodę i mnóstwo śniegu? Sprawdź kamery online największych polskich stoków!
 • Gdzie pojeździmy na nartach?

  Gdzie pojeździmy na nartach?

  Mimo wiejącego w Tatrach wiatru halnego i dodatnich temperatur, na Podhalu czynnych jest kilka tras narciarskich. Dzięki wcześniejszej, intensywnej pracy armatek śnieżnych warunki na stokach są całkiem dobre.
 • W Tatrach trudne warunki turystyczne

  W Tatrach trudne warunki turystyczne

  Niekorzystne warunki do uprawiania turystyki panują dzisiaj w Tatrach. W górach nie ma już zagrożenia lawinowego, ale na szlakach wciąż zalegają płaty zmrożonego śniegu - powiedział ratownik dyżurny Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
 • Ferie na Podhalu śnieżne i mokre

  Ferie na Podhalu śnieżne i mokre

  Opady deszczu ze śniegiem na Podhalu, a w Tatrach opady śniegu zapowiadają synoptycy na najbliższy weekend. Na stokach narciarskich Podtatrza panują bardzo dobre warunki narciarskie. W najbliższy poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe.