Warsaw

Artykuły - Warsaw (9)

 • Warsaw - recenzja

  Warsaw - recenzja

  Jakkolwiek to zabrzmi, powstanie warszawskie to wdzięczny temat na grę wideo. Aż prosi się o udanego shootera czy RTS-a inspirowanego tymi tragicznymi wydarzeniami. Studio Pixelated Milk zdecydowało się na coś jeszcze innego...
 • Dziś premiera gry Warsaw o powstaniu warszawskim

  Dziś premiera gry Warsaw o powstaniu warszawskim

  ​Po niedawnym przełożeniu daty nic już nie zagraża debiutowi Warsaw na PC. Premiera odbędzie się na Steamie już dzisiaj, 2 października, w godzinach wieczornych. Zwolennicy grania na konsolach muszą uzbroić się w cierpliwość, choć powinni otrzymać konwersję w tym roku, zapewne w grudniu.
 • Nowa data premiery WARSAW

  Nowa data premiery WARSAW

  ​Niezależny wydawca gier wideo gaming company i deweloper Pixelated Milk ogłosili, że WARSAW - taktyczna gra RPG z II wojny światowej, osadzona w realiach Powstania Warszawskiego - będzie miała swoją premierę na komputery osobiste w dniu 2 października.
 • Ruszają zamówienia przedpremierowe gry WARSAW

  Ruszają zamówienia przedpremierowe gry WARSAW

  ​Producent WARSAW poinformował o przedsprzedaży gry na terenie Polski. Kupując grę przez oficjalną stronę oraz u wskazanych na niej partnerów, polscy gracze zapłacą za tytuł niższą cenę niż w pozostałych kanałach dystrybucji. Ujawniono również okładkę gry w wersji na PC.
 • Powstanie Warszawskie w zagranicznych mediach dzięki grze WARSAW

  Powstanie Warszawskie w zagranicznych mediach dzięki grze WARSAW

  ​Produkowane w Polsce gry komputerowe podbijają w ostatnich latach świat i stają się tematem artykułów w międzynarodowych mediach. Powstanie Warszawskie, którego 75. rocznica wybuchu obchodzona będzie 1 sierpnia 2019 r., zostało od czasu ogłoszenia gry wspomniane w ponad 370 publikacjach na całym świecie, w tym tak znaczących mediach jak: Sueddeutsche Zeitung, GAMESPOT czy IGN. Wszystko to za sprawą gry WARSAW, która została przetestowana i opisana przez kluczowe zagraniczne media, każdorazowo komunikując kontekst wydarzenia - Powstania Warszawskiego.
 • Sporo akcji z Warsaw, gry o Powstaniu Warszawskim

  Sporo akcji z Warsaw, gry o Powstaniu Warszawskim

  ​Serwis IGN opublikował obszerny materiał wideo z gry Warsaw od polskiego studia Pixelated Milk, autorów strategii turowej Regalia: Of Men And Monarchs. Nowy projekt także bazuje na ręcznie rysowanej oprawie graficznej, a w założeniach i stylu mocno przypomina świetne Darkest Dungeon.
 • WARSAW: Premiera już 4 września

  WARSAW: Premiera już 4 września

  ​Zapowiedziana na początku tego roku gra WARSAW wydawnictwa gaming company realizowana przez Pixelated Milk będzie miała swoją premierę na PC 4 września. Z tej okazji udostępniony został nowy zwiastun na kanale YouTube.
 • Warsaw to polska gra o Powstaniu Warszawskim

  Warsaw to polska gra o Powstaniu Warszawskim

  ​Polskie studio Pixelated Milk, twórcy udanej strategii turowej Regalia: Of Men And Monarchs, zapowiedzieli nowy projekt bazujący na ręcznie rysowanej oprawie graficznej - Warsaw. Tytuł opowiada o Powstaniu Warszawskim, a w założeniach i stylu przypomina nieco Darkest Dungeon.
 • Warsaw International Media Summit 24-25 września 2014 r. Warszawa

  Przed nami VII edycja Warsaw International Media Summit, której towarzyszy VII edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 września w hotelu Westin w Warszawie, gromadząc grono reprezentantów polskiego rynku telekomunikacyjnego i mediowego.