warmińsko - mazurskie

Artykuły - Warmińsko - mazurskie (27)

 • Ełk: Nocą staranował przystanek i inne auto. Twierdził, że to przez szczepionkę

  Ełk: Nocą staranował przystanek i inne auto. Twierdził, że to przez szczepionkę

  Młody kierowca szalał po ulicach Ełku, gdzie staranował sygnalizator, znak drogowy, wiatę przystankową i uszkodził inne auto. Jak przyznał policjantom miał sprawną tylko jedną rękę. Druga bolała go po szczepieniu przeciw COVID-10. 25-latek usłyszał pięć zarzutów.
 • 110 nowych przypadków ASF u dzików

  110 nowych przypadków ASF u dzików

  110 nowych przypadków wirusa ASF u dzików w czterech województwach: podlaskim, lubelskim, warmińsko-mazurskim i mazowieckim potwierdziły przeprowadzone badania laboratoryjne - podał w czwartek w komunikacie Główny Inspektorat Weterynarii.
 • Odkrycie w mazurskich bunkrach. Legenda o Bursztynowej Komnacie prawdziwa?

  To nie będą pierwsze poszukiwania Bursztynowej Komnaty w bunkrach Wermachtu, ale mogą być ostatnie. Legendą o skarbie ukrytym przez żołnierzy III Rzeszy w Mamerkach zainteresowali się kanadyjscy filmowcy – podaje "Gazeta Olszańska". Badania bunkrów pozwoliły na zlokalizowanie ukrytego pomieszczenia. Odwiert ma się odbyć na początku lipca.
 • 1 mld zł będzie kosztować budowa fabryki płyt wiórowych w Biskupcu

  1 mld zł będzie kosztować budowa fabryki płyt wiórowych w Biskupcu

  1 mld złotych będzie kosztować budowa fabryki płyt wiórowych Egger w Biskupcu (warmińsko-mazurskie). Dzięki inwestycji do 2019 roku powstanie 400 miejsc pracy w fabryce i 600 w firmach kooperujących, m.in. transportowych, usługowych i gospodarki leśnej.
 • Warmińsko–mazurskie: Uderzyło w drzewo i zginął na miejscu

  Tragiczny wypadek w województwie warmińsko–mazurskim.
 • ​Warmińsko-Mazurskie: 8,8 tys. odbiorców bez prądu

  ​Warmińsko-Mazurskie: 8,8 tys. odbiorców bez prądu

  Na Warmii i Mazurach z powodu silnego wiatru, który spowodował awarie energetyczne, prądu nie ma 8,8 tysiąca odbiorców. Strażacy interweniowali w niedzielę 340 razy - poinformowała w niedzielę rzeczniczka warmińsko-mazurskiego wojewody Edyta Wrotek.
 • Wichury na Warmii i Mazurach: Już ponad 160 interwencji strażaków

  Wichury na Warmii i Mazurach: Już ponad 160 interwencji strażaków

  Na Warmii i Mazurach z powodu silnego wiatru, który spowodował awarie energetyczne, prądu nie ma 7,5 tysiąca odbiorców. Strażacy interweniowali w niedzielę ponad 160 razy - poinformowała PAP w niedzielę rzeczniczka warmińsko-mazurskiego wojewody Edyta Wrotek.
 • Giżycko: Wypadek autokaru z dziećmi

  Giżycko: Wypadek autokaru z dziećmi

  Wypadek z udziałem autokaru wiozącego dzieci do szkoły. Do zdarzenia doszło w pobliżu Giżycka na trasie Sterławki Małe-Piękna Góra. Autokarem jechało 45 uczniów. W skutek wypadku 9 dzieci zostało lekko rannych - donosi RMF FM.
 • RMF24: 7 osób rannych w wypadku pod Mrągowem

  RMF24: 7 osób rannych w wypadku pod Mrągowem

  Siedem osób zostało rannych w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 59 między Rynem a Mrągowem (warmińsko-mazurskie). W regionie panują trudne warunki drogowe - kierowcy muszą uważać na deszcz i mgłę.
 • Warmińsko-mazurskie: Radiowóz wjechał w motocyklistów

  Warmińsko-mazurskie: Radiowóz wjechał w motocyklistów

  Na drodze krajowej nr 16 na odcinku Ostróda – Olsztyn doszło do tragicznego wypadku. Policyjny radiowóz wjechał w grupę motocyklistów.

Filmy - Warmińsko - mazurskie (2)