Wanted: Ścigani

Artykuły - Wanted: Ścigani (5)

 • Będzie sequel "Ściganych"

  Będzie sequel "Ściganych"

  Rosyjski reżyser Timur Bekmabetow ujawnił w rozmowie z RIA Novosti, że przygotowuje się do reżyserii "Wanted: Ściganych 2".
 • Dlaczego Jolie gra w filmach akcji?

  Dlaczego Jolie gra w filmach akcji?

  Gwiazda Hollywood Angelina Jolie wyznała ostatnio, że rola w filmie "Wanted - Ścigani" pomogła jej dojść do siebie po śmierci matki.
 • Sensacyjne wyniki box-office

  Sensacyjne wyniki box-office

  Takiego weekendu amerykański box-office nie widział od bardzo dawna. Po raz pierwszy w historii tego podsumowania zdarzyło się, że dwa premierowe filmy zarobiły ponad 50 mln dolarów każdy.
 • "Wanted: Ścigani": ŚWIAT FILMU

  "Wanted: Ścigani" to przede wszystkim historia Wesleya, któremu szczególnie na początku filmu, bardzo daleko do komiksowego bohatera. Przechodzi on jednak imponującą metamorfozę - od żałosnego młodego człowieka do obdarzonego mocą, świadomego swojego dziedzictwa mężczyzny. Szkockiemu aktorowi Jamesowi McAvoyowi, rozważenie pomysłu zagrania Wesleya zajęło chwilę: "Nie przywykłem do oglądania kogoś takiego jak ja w tego rodzaju rolach. Jako miłośnik kina często narzekam, że jestem już zmęczony
 • "Wanted: Ścigani": OD KOMIKSU NA EKRAN

  "Unikalny", "eksperymentalny", "ironiczny", "geniusz kreacji" - to tylko niektóre z określeń, jakimi nazwano pochodzącego z Kazachstanu reżysera Timura Bekmambetova. Niezwykły talent Bekmambetova doprowadził do powstania jego pierwszego anglojęzycznego filmu wyprodukowanego przez duże amerykańskie studio, z udziałem nagrodzonych aktorów i ekipy. Jak do tego doszło? W 2004 roku wszedł do kin film Bekmambetova "Straż nocna". Budżet filmu opiewał na 1,8 mln dolarów, a zyski z jego