wanna

Artykuły - Wanna (37)

 • Czy wanna wolnostojąca pasuje do małej łazienki?

  Czy wanna wolnostojąca pasuje do małej łazienki?

  Właściciele małej łazienki siłą rzeczy mają bardziej ograniczoną możliwość wyboru sprzętów i armatury łazienkowej. Mała łazienka wymaga rozwiązań, które optycznie ją powiększą i sprawią, że przestanie być klaustrofobicznym pomieszczeniem. W małej łazience nie urządzimy salonu kąpielowego, ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z wanny.
 • Wanna z prysznicem? Dobry pomysł do niewielkiej łazienki

  Wanna z prysznicem? Dobry pomysł do niewielkiej łazienki

  Wanna z prysznicem łączy w sobie zalety obu łazienkowych sprzętów. Z jednej strony pozwala cieszyć się kąpielą, a z drugiej zapewnia możliwość szybkiego orzeźwienia, kiedy brakuje czasu. Jednak czy wanna z prysznicem to praktyczne rozwiązanie w łazience? Czy jej cena jest do przełożenia na wygodę korzystania z takiej armatury łazienkowej? Na rynku mamy szeroki wybór wanien z prysznicem. Sprawdźmy, która z nich sprawdzi się najlepiej i ile będzie nas to kosztować.
 • Magdalena Tul nago w wannie (wideo)

  Magdalena Tul nago w wannie (wideo)

  Krótki filmik z leżącą w wannie Magdaleną Tul zapowiada nachodzący singel i nową płytę reprezentantki Polski na Eurowizję 2011.
 • Chemiczna kąpiel

  Chemiczna kąpiel

  Zasłony prysznicowe z PCV zawierają wiele szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, które mogą uwalniać się do powietrza.
 • Lady Gaga w wannie naga

  Lady Gaga w wannie naga

  Jest jedna osoba na świecie, która mogła sfotografować Lady Gagę w wannie. To Terry Richardson, ulubiony fotograf kontrowersyjnej gwiazdy pop. Piosenkarka po raz kolejny zgodziła się pozować do sesji dla nowojorskiego artysty. Pozowała nago w wannie, ale nie tylko. Efekty? Zobaczcie sami...
 • Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Średnio czteroosobowa rodzina wydaje na rachunki za wodę ok. 2500 zł rocznie. Zmieniając nieco przyzwyczajenia i nawyki, inwestując w lepszy sprzęt można pokusić się o zmniejszenie tych opłat.
 • Strefa nocna (cz. 2): Jak idealnie urządzić łazienkę?

  Strefa nocna (cz. 2): Jak idealnie urządzić łazienkę?

  Wybór urządzeń do własnej łazienki niejednemu może sprawić znaczny kłopot. Zwłaszcza rynkowa oferta wyrobów z ceramiki jest niezwykle bogata - w gąszczu produktów i producentów łatwo się zgubić, a przecież zakupiony sprzęt ma służyć przez lata.
 • Strefa nocna (cz. 1): Funkcje i układ łazienki

  Strefa nocna (cz. 1): Funkcje i układ łazienki

  Współczesna łazienka to nie tylko wanna lub prysznic i umywalka. W nowo budowanych domach w pomieszczeniu tym łączy się wiele funkcji, zarówno dotyczących higieny oraz pielęgnacji ciała, jak i relaksu. Coraz częściej pojawiają się wanny i prysznice z hydromasażem, jacuzzi, a nawet sauna.
 • Prysznic drogi jak kąpiel w wannie

  Prysznic drogi jak kąpiel w wannie

  Przeciętny prysznic trwa osiem minut i wiąże się z podobnym zużyciem energii i wody jak kąpiel w wannie - wynika z badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii przy użyciu nowoczesnej technologii.
 • Eurowizja bez Polski!

  Eurowizja bez Polski!

  Niespodzianki nie było - Lidia Kopania nie awansowała do finału Eurowizji 2009 w Moskwie. Polska wokalistka jednak wypadła dobrze na tle konkurencji.

Filmy - Wanna (23)

 • Golden retriever, który uwielbia kąpiele

  Większość zwierząt domowych boi się kąpieli. Inaczej jest w przypadku Caspra, uroczego golden retrievera. Dla niego wskoczenie do wanny jest jak wizyta w dobrym spa. Uwielbia położyć się na plecach, zanurzyć w pianie i pozwolić swojemu panu na wymasowanie brzuszka. To jest życie!
 • Koty lubią psoty... i wodne zabawy

  Mały psikus od kolegi, któż z nas tego nie zna? Koty też lubią się bawić. Jeden z nich postanowił więc wyciąć mały numer koledze i popchnąć go do wanny pełnej wody. Zmoczonemu żart się chyba nie spodobał, bo szybko wyskoczył na suchy ląd. Jak mówi właścicielka, Scherzo, starszy kot, często ucieka się do tego typu sztuczek, a młodszy, Octave, jak na razie znosi je dzielnie.
 • Pora na kąpiel! Foka bryka w wanience

  Ta foka wprost uwielbia kąpiele. Nawet wtedy może szaleć i pluskać się, rozchlapując dookoła całą wodę. Z dużym zaciekawieniem przyglądała się temu jej focza koleżanka. (STORYFUL/x-news)
 • To słoniątko rozbawi was do łez. Zobaczie sami

  Słoniątko próbowało zażyć kąpieli. Był jeden problem...