wanna

Artykuły - Wanna (37)

 • Czy wanna wolnostojąca pasuje do małej łazienki?

  Czy wanna wolnostojąca pasuje do małej łazienki?

  Właściciele małej łazienki siłą rzeczy mają bardziej ograniczoną możliwość wyboru sprzętów i armatury łazienkowej. Mała łazienka wymaga rozwiązań, które optycznie ją powiększą i sprawią, że przestanie być klaustrofobicznym pomieszczeniem. W małej łazience nie urządzimy salonu kąpielowego, ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z wanny.
 • Wanna z prysznicem? Dobry pomysł do niewielkiej łazienki

  Wanna z prysznicem? Dobry pomysł do niewielkiej łazienki

  Wanna z prysznicem łączy w sobie zalety obu łazienkowych sprzętów. Z jednej strony pozwala cieszyć się kąpielą, a z drugiej zapewnia możliwość szybkiego orzeźwienia, kiedy brakuje czasu. Jednak czy wanna z prysznicem to praktyczne rozwiązanie w łazience? Czy jej cena jest do przełożenia na wygodę korzystania z takiej armatury łazienkowej? Na rynku mamy szeroki wybór wanien z prysznicem. Sprawdźmy, która z nich sprawdzi się najlepiej i ile będzie nas to kosztować.
 • Magdalena Tul nago w wannie (wideo)

  Magdalena Tul nago w wannie (wideo)

  Krótki filmik z leżącą w wannie Magdaleną Tul zapowiada nachodzący singel i nową płytę reprezentantki Polski na Eurowizję 2011.
 • Chemiczna kąpiel

  Chemiczna kąpiel

  Zasłony prysznicowe z PCV zawierają wiele szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, które mogą uwalniać się do powietrza.
 • Lady Gaga w wannie naga

  Lady Gaga w wannie naga

  Jest jedna osoba na świecie, która mogła sfotografować Lady Gagę w wannie. To Terry Richardson, ulubiony fotograf kontrowersyjnej gwiazdy pop. Piosenkarka po raz kolejny zgodziła się pozować do sesji dla nowojorskiego artysty. Pozowała nago w wannie, ale nie tylko. Efekty? Zobaczcie sami...
 • Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Średnio czteroosobowa rodzina wydaje na rachunki za wodę ok. 2500 zł rocznie. Zmieniając nieco przyzwyczajenia i nawyki, inwestując w lepszy sprzęt można pokusić się o zmniejszenie tych opłat.
 • Strefa nocna (cz. 2): Jak idealnie urządzić łazienkę?

  Strefa nocna (cz. 2): Jak idealnie urządzić łazienkę?

  Wybór urządzeń do własnej łazienki niejednemu może sprawić znaczny kłopot. Zwłaszcza rynkowa oferta wyrobów z ceramiki jest niezwykle bogata - w gąszczu produktów i producentów łatwo się zgubić, a przecież zakupiony sprzęt ma służyć przez lata.
 • Strefa nocna (cz. 1): Funkcje i układ łazienki

  Strefa nocna (cz. 1): Funkcje i układ łazienki

  Współczesna łazienka to nie tylko wanna lub prysznic i umywalka. W nowo budowanych domach w pomieszczeniu tym łączy się wiele funkcji, zarówno dotyczących higieny oraz pielęgnacji ciała, jak i relaksu. Coraz częściej pojawiają się wanny i prysznice z hydromasażem, jacuzzi, a nawet sauna.
 • Prysznic drogi jak kąpiel w wannie

  Prysznic drogi jak kąpiel w wannie

  Przeciętny prysznic trwa osiem minut i wiąże się z podobnym zużyciem energii i wody jak kąpiel w wannie - wynika z badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii przy użyciu nowoczesnej technologii.
 • Eurowizja bez Polski!

  Eurowizja bez Polski!

  Niespodzianki nie było - Lidia Kopania nie awansowała do finału Eurowizji 2009 w Moskwie. Polska wokalistka jednak wypadła dobrze na tle konkurencji.

Filmy - Wanna (13)