wall

Artykuły - Wall (1255)

 • Wzrost na Wall Street mimo słabych danych

  Wzrost na Wall Street mimo słabych danych

  Środowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się wzrostem najważniejszych indeksów, mimo słabszych niż oczekiwano danych z amerykańskiej gospodarki.
 • Na Wall Street małe zmiany po zmiennej sesji

  Na Wall Street małe zmiany po zmiennej sesji

  Środa na Wall Street przyniosła początkowo wzrosty po danych z rynku nieruchomości w USA oraz wynikach kwartalnych sieci detalicznych Lowe i Target. W drugiej części dnia nastroje nieco się pogorszyły i część indeksów zeszła pod kreskę, ale w samej końcówce znowu przeważyły zwyżki.
 • Na Wall Street wzrost

  Na Wall Street wzrost

  Poniedziałkowa sesja na Wall Street przyniosła dość mocne wzrosty, gdyż na rynek napłynęły dobre dane z Azji, które przeważyły nad obawami o skutki ograniczenia skali luzowania ilościowego w USA, na które Rezerwa Federalna może zdecydować się w najbliższym czasie.
 • Na Wall Street lekki wzrost na otwarciu trzeciego kwartału

  Na Wall Street lekki wzrost na otwarciu trzeciego kwartału

  Poniedziałkowa sesja na Wall Street, pierwsza w trzecim kwartale 2013 roku, przyniosła po początkowej hossie tylko lekkie wzrosty dzięki lepszym od oczekiwań danym z otoczenia makroekonomicznego.
 • Przewaga Wall Street

  Końcówka czerwca na giełdach amerykańskich przyniosła odreagowanie słabości w całym miesiącu i zrewidowanie przesadnej reakcji graczy na niedawne sygnały ze strony Fed. Odbicie sygnalizuje, iż rynek zachowuje się w sposób modelowy dla trendu wzrostowego a korekty wykorzystywane są do zakupów.
 • Kolejny dzień wzrostu na Wall Street

  Czwartkowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się wzrostami najważniejszych indeksów, głównie z powodu lepszych niż się spodziewano danych z amerykańskiej gospodarki.
 • Wall Street przed atakiem szczytowym

  Po styczniowej zwyżce na Wall Street nie ma już pytania, czy indeksy DJIA i S&P500 znajdą się w tym roku na nowych maksimach wszech czasów, ale ile jeszcze jest na rynku siły do zwyżki bez korekty.
 • Na Wall Street lekkie spadki u progu sezonu publikacji wyników firm

  Wtorkowa sesja na Wall Street przyniosła lekkie spadki drugi dzień z rzędu, a inwestorzy czekają na rozpoczęcie sezonu publikacji wyników za czwarty kwartał. W opinii analityków, wyniki amerykańskich spółek mogą być słabe.
 • Na Wall Street niewielkie spadki i małe obroty

  Na Wall Street niewielkie spadki i małe obroty

  Środowa sesja na Wall Street przyniosła niewielkie spadki głównych indeksów, głównie z powodu słabych wyników sprzedaży sektora detalicznego i rosnących obaw o zbliżający się klif fiskalny.
 • Na Wall Street niewielkie spadki głównych indeksów

  Wtorkowa sesja na Wall Street przyniosła niewielkie spadki głównych indeksów. W centrum uwagi inwestorów nadal znajdował się "klif fiskalny", po tym jak Biały Dom odrzucił w poniedziałek republikański projekt jego likwidacji.