Waldemar Fornalik

Synonimy:
Fornalik,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Waldemar Fornalik (869)

 • PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Nie ma luzu, ale stresu też nie

  PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Nie ma luzu, ale stresu też nie

  Piłkarze mistrza Polski Piasta Gliwice sobotnim meczem u siebie z Lechem Poznań zaczną rundę finałową ekstraklasy. - Nie czujemy ani większego stresu, ani luzu. Jest świadomość, że w każdym spotkaniu gramy o zwycięstwo - powiedział ich trener Waldemar Fornalik.
 • Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Nie popadamy w zadowolenie

  Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Nie popadamy w zadowolenie

  "To ważne, że jesteśmy na drugim miejscu w tabeli, ale nie popadamy w zadowolenie. O komforcie trudno mówić" - powiedział trener piłkarzy Piasta Gliwice Waldemar Fornalik przed niedzielnym meczem z Jagiellonią w Białymstoku, kończącym sezon zasadniczy Ekstraklasy.
 • Piast Gliwice. Fornalik: Z kibicami derby byłyby innym meczem

  Piast Gliwice. Fornalik: Z kibicami derby byłyby innym meczem

  "Derby to zawsze święto, wyjątkowe wydarzenie. Przy udziale kibiców to byłby zupełnie inny mecz” – powiedział trener piłkarzy Piasta Gliwice Waldemar Fornalik przed wtorkowym spotkaniem z Górnikiem Zabrze w 29. kolejce ekstraklasy.
 • Piast Gliwice. Fornalik: Korona postawi nam wysokie wymagania

  Piast Gliwice. Fornalik: Korona postawi nam wysokie wymagania

  Piast Gliwice, po pokonaniu u siebie Wisły Kraków 4-0, zagra w piątek na wyjeździe z Koroną Kielce w PKO Ekstraklasie. "Trzeba się liczyć z tym, że gospodarze postawią wysokie wymagania” – ocenił trener mistrza Polski Waldemar Fornalik.
 • Piast Gliwice. Mistrz Polski dobrze wie, jak odrabiać straty

  Piast Gliwice. Mistrz Polski dobrze wie, jak odrabiać straty

  Świetny mecz po restarcie Ekstraklasy w wykonaniu Piasta. Na swoim stadionie przy ulicy Okrzei gliwiczanie rozgromili aż 4-0 Wisłę Kraków, która we wcześniejszych tegorocznych grach kroczyła od wygranej do wygranej i nie zanotowała ani jednej porażki. W zderzeniu z mistrzem Polski "Biała Gwiazda" nie miała nic do powiedzenia.
 • Piast - Wisła 4-0. Trener Skowronek: Trudno wrócić po przerwie

  Piast - Wisła 4-0. Trener Skowronek: Trudno wrócić po przerwie

  Aż do soboty to Wisła Kraków była najlepiej punktującą drużyną w Polsce, w 2020 r. Piast Gliwice zgotował jej jednak zimny prysznic i to mistrzowie Polski są teraz lepsi w siedmiu rozegranych w tym roku meczach. - Ten mecz pokazał, jak trudno wrócić po przerwie spowodowanej pandemią - kręcił głową szkoleniowiec krakowian Artur Skowronek. Sęk w tym, że "Piastunki" miały tak samo długą pauzę i ona się nie odbiła na ich postawie.
 • PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Zapowiada się bardzo ciekawy mecz

  PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Zapowiada się bardzo ciekawy mecz

  Piłkarze Piasta Gliwice w sobotę podejmą Wisłę Kraków w 27. kolejce ekstraklasy. „Wiemy, jaka jest siła Wisły, z drugiej strony – znamy nasze możliwości. Zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz” – ocenił trener śląskiego zespołu Waldemar Fornalik.
 • Piast Gliwice. Fornalik: Nie składamy deklaracji

  Piast Gliwice. Fornalik: Nie składamy deklaracji

  Piłkarze mistrza Polski Piasta Gliwice wznowią rozgrywki Ekstraklasy na pozycji wicelidera, ze stratą ośmiu punktów do Legii Warszawa. - Nie składamy żadnych deklaracji. Każdy mecz może zweryfikować układ tabeli - powiedział trener Piasta Waldemar Fornalik.
 • Piast Gliwice. Kłopoty mistrza przed meczem z Wisłą Kraków

  Piast Gliwice. Kłopoty mistrza przed meczem z Wisłą Kraków

  W jednym z najciekawszych meczów 27. kolejki Ekstraklasy Piast podejmuje w sobotę Wisłę Kraków. Przed meczem na swoim stadionie szkoleniowiec gliwiczan Waldemar Fornalik musi się głowić nad tym, jak poukładać zespół w drugiej linii.
 • Piast Gliwice. Urosz Korun: Wszyscy czekamy na start ligi

  Piast Gliwice. Urosz Korun: Wszyscy czekamy na start ligi

  Za tydzień piłkarze Ekstraklasy będą się szykowali do wybiegnięcia na boiska. Wielkie nadzieje z restartem ligi wiążą w Gliwicach. Piast już rok temu pokazał, na co go stać w decydujących spotkaniach.

Filmy - Waldemar Fornalik (32)