W ukryciu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
W ukryciu (Film (2013) Reż.Jan Kidawa-Błoński) ,

Artykuły - W ukryciu (15)

 • Boczarska: Wszystko jeszcze przede mną

  Boczarska: Wszystko jeszcze przede mną

  Magdalena Boczarska zagrała główną rolę w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu". Artystka opowiada o pracy przy tym filmie oraz aktorstwie, bez którego nie wyobraża sobie życia.
 • "W ukryciu": Horror namiętności [recenzja]

  "W ukryciu": Horror namiętności [recenzja]

  Po świetnie przyjętej i nagradzanej "Różyczce" Jan Kidawa-Błoński powraca z nowym filmem "W ukryciu" z głównymi rolami Magdaleny Boczarskiej i debiutantki Julii Pogrebińskiej. W ramy wojennej historii reżyser spróbował wpisać antyczny dramat.
 • "W ukryciu": Kiedy kobieta kocha kobietę

  "W ukryciu": Kiedy kobieta kocha kobietę

  "Chciałem uprzedzić, że film nie jest taki, jak moje poprzednie filmy. To bajka, a nawet przypowieść" - takimi słowami reżyser Jan Kidawa-Błoński przywitał gości, którzy przybyli 11 grudnia do warszawskiego kina "Atlantic" na premierę filmu "W ukryciu".
 • Boczarska nagrodzona w Indiach

  Boczarska nagrodzona w Indiach

  Magdalena Boczarska otrzymała na 44. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Goa w Indiach nagrodę dla Najlepszej Aktorki za rolę w filmie "W ukryciu" Jana Kidawy-Błońskiego .
 • "W ukryciu": O miłości dwóch kobiet

  "W ukryciu": O miłości dwóch kobiet

  Dwie połączone miłosną relacją kobiety to bohaterki filmu "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego. Thriller, z Magdaleną Boczarską i Julią Pogrebińską w obsadzie, zaprezentowano w poniedziałek, 14 października, na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym, na premierowym w Polsce pokazie.
 • Zaszokował Cannes. Czas na Warszawę

  Zaszokował Cannes. Czas na Warszawę

  Wyreżyserowany przez Jana Kidawę-Błońskiego thriller erotyczny o dwóch kobietach "W ukryciu" oraz chiński dramat "Dotyk grzechu", który zaszokował publiczność w Cannes i zdobył tam nagrodę - m.in. te obrazy obejrzeć można na trwającym 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym.
 • "Ida" i "W ukryciu": Najlepsze polskie filmy sezonu?

  "Ida" i "W ukryciu": Najlepsze polskie filmy sezonu?

  15 produkcji, w tym polskie - "Ida" Pawła Pawlikowskiego i thriller erotyczny Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu" - wystartuje w Konkursie Międzynarodowym na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym (WFF), który potrwa od 11 do 20 października - ogłosili organizatorzy.
 • WFF: Dwa polskie filmy w konkursie

  WFF: Dwa polskie filmy w konkursie

  Dwa polskie filmy: "W ukryciu" Jana Kidawy-Błońskiego i "Ida" Pawła Pawlikowskiego wezmą udział w międzynarodowym konkursie 29. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza odbędzie się w dniach 11-20 października w Warszawie.
 • "NYT" o ukrytej fortunie rodziny premiera Chin

  "NYT" o ukrytej fortunie rodziny premiera Chin

  Rodzina premiera Chin Wen Jiabao, który często przypomina o swoim skromnym pochodzeniu, w ukryciu zgromadziła fortunę o wartości 2,7 mld dolarów - donosi w piątek "New York Times". Pekin zablokował dostęp do strony gazety. Według MSZ artykuł "oczernia" kraj.
 • Abolicja opłaci się budżetowi i ZUS

  Umorzenie przedsiębiorcom starych składek na ZUS opłaci się budżetowi państwa i Zakładowi, bo osoby obecnie żyjące w ukryciu znów zaczną płacić podatki i składki - donosi "Dziennik Polski", powołując się na ekspertyzę resortu finansów ws. abolicji.

Filmy - W ukryciu (1)