w drodze

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
W drodze (Film (2012)[On the Road] Reż.Walter Salles) ,

Artykuły - W drodze (1210)

 • 7000 ludzi do zwolnienia w japońskim kolosie Toshiba

  7000 ludzi do zwolnienia w japońskim kolosie Toshiba

  Japoński konglomerat przemysłowy Toshiba w roku finansowym wypracował... 4,5 mld dolarów straty (prognoza, spadek rok do roku o 10 procent). Odczują to pracownicy - niemal 7000 zostanie zwolnionych w drodze restrukturyzacji.
 • Juchacza już nie ma. Kto następny w Wojskowych Zakładach Uzbrojenia?

  Juchacza już nie ma. Kto następny w Wojskowych Zakładach Uzbrojenia?

  Rada nadzorcza zdecydowała o odwołaniu Zdzisława Juchacza z funkcji prezesa Wojskowych Zakładów Uzbrojenia SA w Grudziądzu. Nowy szef spółki wybrany zostanie w drodze otwartego konkursu.
 • Eurodolar w drodze ku 1,38

  Dzisiejsza sesja to pogłębienie spadków na parze EUR/USD. Teraz eurodolar wyceniany jest na 1,3816. W tej chwili najbliższym wsparciem są okolice 1,38, których przebicie mogłoby wywołać mocniejszy spadek kursu, nawet w okolice 1,37.
 • BNP Paribas Bank Polska potwierdza zamiar zwiększenia liczby akcji w wolnym obrocie

  BNP Paribas Bank Polska SA ("Bank"), członek Grupy BNP Paribas, potwierdza zamiar podwyższenia kapitału zakładowego w drodze publicznej oferty akcji ("Oferta") i zwiększenia liczby akcji będących w wolnym obrocie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
 • Mateusz Damięcki na akcji Bezpieczna Zima w Białce Tatrzańskiej

  Mateusz Damięcki na akcji Bezpieczna Zima w Białce Tatrzańskiej

  W najbliższy weekend akcja Bezpieczna Zima zatrzyma się na Podhalu. Podczas ferii w najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego ratownicy GOPR uczą bezpiecznych zachowań w górach i na stokach narciarskich oraz w drodze na wypoczynek. Aktora Mateusza Damięckiego, który wspiera akcję, będzie można spotkać w najbliższy weekend na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej.
 • Głosowanie grupami - akcjonariuszu korzystaj z praw!

  Głosowanie grupami - akcjonariuszu korzystaj z praw!

  Wybór członków rady nadzorczej w drodze głosowania grupami, mimo iż może powodować pewne trudności w jego realizacji, jest jednak bardzo ciekawym (i skutecznym) narzędziem, które może być wykorzystywane przez akcjonariuszy spółki akcyjnej.
 • Sytuacja lokatorów kamienicy/budynku w przypadku zamiaru sprzedaży lub wyburzenia nieruchomości przez nowych właścicieli

  Sytuacja lokatorów kamienicy/budynku w przypadku zamiaru sprzedaży lub wyburzenia nieruchomości przez nowych właścicieli

  W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o problemach lokatorów z nowymi właścicielami nieruchomości. Zazwyczaj nowymi właścicielami kamienic, bądź innych nieruchomości budynkowych, w których co do zasady usytuowane są mieszkania komunalne, są potomkowie przedwojennych właścicieli, którzy w drodze wyroku Sądu odzyskali własność, ewentualnie inne osoby, które zdecydowały się nabyć nieruchomość od gminy.
 • Stracono czterech cudzoziemców za spektakularne zabójstwo

  Stracono czterech cudzoziemców za spektakularne zabójstwo

  Czterech cudzoziemców, handlarzy narkotykami, skazanych na śmierć za zabójstwo 13 chińskich marynarzy na Mekongu w 2011 roku, zostało w piątek straconych - podały chińskie władze. W drodze na egzekucję skazanym towarzyszyły kamery telewizyjne.
 • Żebrowski 4x4 i Bezpieczna Zima

  Żebrowski 4x4 i Bezpieczna Zima

  Akcja edukacyjna "Bezpieczna Zima" na półmetku. Podczas ferii w siedmiu najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego ratownicy GOPR uczą bezpiecznych zachowań w górach, na stokach narciarskich oraz w drodze na wypoczynek. Aktora Michała Żebrowskiego, który wspiera akcję, spotkaliśmy na Jaworzynie Krynickiej.
 • "W drodze": Kurz, pot i łzy

  "W drodze": Kurz, pot i łzy

  Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou (bohaterowie kultowej powieści Jacka Kerouaca) wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.

Filmy - W drodze (6)