Film - W cieniu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
W cieniu (Film (2012)[Ve stinu koně] Reż.David Ondricek) ,

Artykuły - W cieniu (36)

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.
 • Wielka wojna oczami Russella Crowe'a

  Wielka wojna oczami Russella Crowe'a

  Bitwa pod Gallipoli - uznana za jedną z najkrwawszych i najdłuższych bitew I wojny światowej - trwała od 25 kwietnia 1915 do 9 stycznia 1916 roku. Zakończyła się druzgocącą klęską wojsk alianckich. 100 lat później stała się inspiracją filmu Russella Crowe'a. W cieniu bitwy osadził on intymną opowieść o poszukiwaniu zaginionych synów.
 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.
 • Obiekt westchnień i sprawczyni fatalnych zauroczeń

  Obiekt westchnień i sprawczyni fatalnych zauroczeń

  Seksualny czworokąt w cieniu Tatr, erotyczna kąpiel we dwoje i wyzwolony taniec w cudzej sypialni. Wszędzie, gdzie pojawia się tytułowa "Pani z przedszkola", napięcie sięga zenitu. Kim jest piękna i tajemnicza Karolina, tłumaczą gwiazdy komedii Marcina Krzyształowicza - Adam Woronowicz, Agata Kulesza i sprawczyni całego "zamieszania" - nagrodzona Złotymi Lwami, Karolina Gruszka.
 • "Omar": Love story w cieniu wojny

  "Omar": Love story w cieniu wojny

  W piątek, 5 września, w polskich kinach pojawi się palestyński "Omar" w reżyserii Hany Abu-Assada. Film był nominowany do Oscara oraz zdobył Nagrodę Specjalną Jury w sekcji Un Certain Regard na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.
 • "Taniec z Gwiazdami" w cieniu Eurowizji

  "Taniec z Gwiazdami" w cieniu Eurowizji

  Niezłą oglądalność zaliczył ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami". W weekend bezkonkurencyjna okazała się jednak relacja z Eurowizji.
 • Wszyscy w cieniu "Nimfomanki"

  Wszyscy w cieniu "Nimfomanki"

  "Nimfomanka" Larsa von Triera - określana jako najbardziej skandalizujący film roku - to najważniejsza z kinowych premier tego tygodnia. Stawkę uzupełniają: pełne akcji fantasy "47 roninów", dramat wojenny "Biegnij, chłopcze, biegnij", komedia "Wkręceni", animacja "Skubani" oraz film psychologiczny "Długie i szczęśliwe życie".
 • Geimer wybaczyła Polańskiemu

  Geimer wybaczyła Polańskiemu

  Polański powinien mieć możliwość powrotu do USA - pisze Samantha Geimer, kobieta, która w wieku 13 lat została uwiedziona przez polskiego reżysera . Jej książka "Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego" trafi do polskich księgarń 25 września.
 • Życie w cieniu Romana Polańskiego

  Życie w cieniu Romana Polańskiego

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański uprawiał w 1977 roku seks, gdy miała 13 lat, opowie po raz pierwszy swoją wersję tej historii w książce, która ma się ukazać we wrześniu - informuje agencja AFP.
 • "Frances Ha": W cieniu dojrzewających dziewcząt

  "Frances Ha": W cieniu dojrzewających dziewcząt

  Frances ma 27 lat i wiele pomysłów na przyszłość. Niestety, jej problem polega na tym, że żaden z nich nie chce wypalić.