W.A.S.P.

Artykuły - W.A.S.P. (20)

 • Nowy kontrakt W.A.S.P.

  Nowy kontrakt W.A.S.P.

  W.A.S.P., heavymetalowi weterani z Los Angeles, dołączyli do szeregów formacji reprezentowanych przez austriacką Napalm Records.
 • W.A.S.P. w studiu

  W.A.S.P. w studiu

  Klasycy kalifornijskiego heavy metalu z W.A.S.P. kończą nagrania nowej płyty.
 • Metalfest: Walka ognia z wodą

  Metalfest: Walka ognia z wodą

  Ponad 50 zespołów, kilka tysięcy fanów metalu, trzy dni imprezowania na dwóch scenach - oto w telegraficznym skrócie opis pierwszej edycji Metalfest Open Air w Jaworznie. Udanej, ale...
 • Metalfest Open Air: Startuje święto metalu

  Metalfest Open Air: Startuje święto metalu

  W piątek (1 czerwca) we wczesnych godzinach popołudniowych w OWR Sosina w Jaworznie rozpocznie się pierwsza polska edycja Metalfest Open Air.
 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.
 • W.A.S.P. w Krakowie: Głośno i krótko

  W.A.S.P. w Krakowie: Głośno i krótko

  W krakowskim klubie Kwadrat w sobotę (4 grudnia) wystąpiła amerykańska legenda heavy metalu - W.A.S.P. To pierwszy z dwóch koncertów, jakie grupa da w Polsce.
 • W.A.S.P. dwukrotnie w Polsce

  W.A.S.P. dwukrotnie w Polsce

  Na początku grudnia dwa koncerty w Polsce da amerykańska formacja W.A.S.P.
 • W.A.S.P. w Babilonie

  W.A.S.P. w Babilonie

  Klasycy heavy metalu z amerykańskiej grupy W.A.S.P. przygotowali nowy album "Babylon".
 • W.A.S.P. kontra Waszyngton

  W.A.S.P. kontra Waszyngton

  Legendarna kalifornijska, heavymetalowa grupa W.A.S.P. wyda 27 kwietnia nową płytę "Dominator". Lider Blackie Lawless poszedł na niej śladami Ala Jourgensena (Ministry), Dave'a Mustaine'a (Megadeth) czy Barneya Greenwaya (Napalm Death), oraz wielu innych artystów na całym świecie, którzy krytycznie patrzą na poczynania administracji George'a W. Busha.
 • W.A.S.P. w "Stodole"!

  W.A.S.P. w "Stodole"!

  Dokładnie 3 listopada 2004 roku rozpoczęło się europejskie tournee W.A.S.P., w ramach którego zespół odwiedzi również Polskę. W środę, 17 listopada, Blackie Lawless, Mike Duda, Stet Howland i Darrell Roberts pojawią się na deskach warszawskiej "Stodoły", by zagrać swój pierwszy, historyczny show w naszym kraju.

Zdjęcia - W.A.S.P. (9)