Virgin Atlantic

Artykuły - Virgin Atlantic (9)

 • Linie Virgin Atlantic ogłosiły zawarcie porozumienia ratunkowego

  Linie Virgin Atlantic ogłosiły zawarcie porozumienia ratunkowego

  Linie lotnicze Virgin Atlantic, które w efekcie pandemii koronawirusa wpadły w kłopoty finansowe, ogłosiły zawarcie porozumienia ratunkowego o wartości 1,2 miliarda funtów pozwalającego im przetrwać kryzys.
 • Prima aprilis w świecie technologii

  Prima aprilis w świecie technologii

  Prima aprilis, jak co roku, przyniosła kilka ciekawych i kreatywnych dowcipów gigantów technologicznych - Nokia zapowiedziała mikrofalówkę 5AM-TH1N6, Google - nowe, szalone usługi. Sony miało w zanadrzu coś dla zwierząt, a Samsung innowacyjną technologię przyjazną środowisku - drzewo. Na tym nie koniec.
 • W samolotach Virgin Atlantic można rozmawiać przez komórkę

  W samolotach Virgin Atlantic można rozmawiać przez komórkę

  Virgin Atlantic jest kolejnym przewoźnikiem, który pozwolił pasażerom na używanie telefonów komórkowych w trakcie lotu.
 • Dym w kabinie powodem nieprzewidzianego lądowania airbusa

  Samolot linii Virgin Atlantic z 299 pasażerami na pokładzie został zmuszony do nieprzewidzianego lądowania na lotnisku Gatwick w 20 minut po starcie. Maszyna leciała do Orlando w USA, gdy z kabiny zaczął wydobywać się dym.
 • Linie lotnicze - dwukrotnie większe zyski

  Zyski (przed opodatkowaniem) Virgin Atlantic prawie podwoiły się przez ostatnie 12 miesięcy, osiągając 68,4 miliona GBP.
 • Pierwszy lot na biopaliwie

  Brytyjskie linie lotnicze Virgin Atlantic zapowiedziały w poniedziałek pierwszy lot z wykorzystaniem biopaliwa. Maszyna ma polecieć z londyńskiego lotniska Heathrow do Amsterdamu w przyszłym miesiącu.
 • Francja: Steward o nieudolności USA

  - Stany Zjednoczone szukają kozłów ofiarnych, bo nie potrafią złapać prawdziwych terrorystów! - twierdzi były francuski steward linii lotniczych "Virgin Atlantic", który został aresztowany 9 miesięcy temu w USA. Po wpłaceniu kaucji i kilkumiesięcznym przymusowym pobycie na Florydzie 27-letni Michael Philippe powrócił do Francji.
 • Fałszywy alarm bombowy na pokładzie samolotu

  Alarm bombowy na pokładzie samolotu brytyjskich linii Virgin Atlantic okazał się fałszywy - poinformowali przedstawiciele linii. Samolot wylądował wczoraj przymusowo na jednym z islandzkich lotnisk.
 • Virgin Travel bez sieci

  Virgin Atlantic postanowiła zamknąć serwis internetowy swojej agencji podróżniczej Virgin Travel zaledwie po pięciu miesiącach działalności tego serwisu. Zajmował się on internetową sprzedażą wycieczek i biletów lotniczych.