Vincent Cassel

Synonimy:
Cassel Vincent,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Vincent Cassel (21)

 • Vincent Cassel: Kosmopolita

  Vincent Cassel: Kosmopolita

  Vincent Cassel - francuski aktor, były mąż Moniki Bellucci, to prawdziwy kosmopolita. Najbardziej czuje się związany z Paryżem, ale mieszkał też w Nowym Jorku, a dzisiaj jego domem jest Rio de Janeiro.
 • "Pentameron": Vincent Cassel jak Casanova

  "Pentameron": Vincent Cassel jak Casanova

  Jedną z gwiazd nowego filmu Matteo Garrone "Pentameron" jest Vincent Cassel, który w ekranizacji neapolitańskich opowiadań Giambattisty Basilego wcielił się w postać lubieżnego władcy. Francuski aktor przyznał, że w jego postaci jest coś z Casanovy Felliniego.
 • Vincent Cassel przeciwnikiem Jasona Bourne'a

  Vincent Cassel przeciwnikiem Jasona Bourne'a

  Vincent Cassel ("Czarny łabędź", "Nieodwracalne", "System. Child 44") zagra czarny charakter w kolejnej części serii o przygodach Jasona Bourne'a. Film dla Universal Pictures wyreżyseruje Paul Greengrass.
 • Salma Hayek w krainie baśni

  Salma Hayek w krainie baśni

  Salma Hayek ("Frida", "Savages: ponad bezprawiem") i Vincent Cassel ("Czarny łabędź", "Niebezpieczna metoda") będą gwiazdami filmu "The Tale of Tales". Zdjęcia rozpoczną się wiosną tego roku we Włoszech.
 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.
 • Niewolnik swoich trzech kobiet

  Niewolnik swoich trzech kobiet

  Francuski aktor Vincent Cassel powiedział magazynowi dziennika "Corriere della Sera", że jest "niewolnikiem" swoich trzech kobiet: żony Moniki Bellucci i dwóch córek, 7-letniej Devy i 15-miesięcznej Leonie. "Uwielbiam to" - dodał Cassel.
 • Będzie o nich głośno w 2011 roku

  Będzie o nich głośno w 2011 roku

  "New York Times" zaprosił 14 aktorów, o których - jak zapewnia redakcja - usłyszymy w ciągu następnych 12 miesięcy. Natalie Portman, Javier Bardem czy Michael Douglas, wcielają się dla amerykańskiego magazynu w najważniejsze postaci z historii kina.

Zdjęcia - Vincent Cassel (4)

 • film.interia.pl
  "Pentameron"
 • film.interia.pl
  "Pentameron"

Filmy - Vincent Cassel (2)

 • "Trans"

  McAvoy wcielił się w thrillerze Boyle'a w pracownika domu aukcyjnego, który ukrywa bezcenny obraz skradziony podczas napadu. W czasie ucieczki doznaje urazu, traci pamięć i zapomina, gdzie ukrył obraz. Szef gangu nie ma innego wyjścia, jak wynająć terapeutkę, która podczas seansów hipnozy pomoże mu odzyskać pamięć i odnaleźć obraz...
 • "Tancerze są jak zakonnicy"

  Tego nie robi się dla przyjemności ani dla pieniędzy - uważa Vincent Cassel, który w "Czarnym łabędziu" gra zakochanego w perfekcji instruktora baletu.