Verizon

Artykuły - Verizon (8)

 • Przyszłość transportu - trendy na 2020

  Przyszłość transportu - trendy na 2020

  Gromadzenie i analiza danych oraz rozwój szybkich sieci komórkowych 5G będą miały w najbliższych latach kluczowe znaczenie w kontekście monitoringu flot pojazdów. Informacje te pozwolą firmom jeszcze szybciej podejmować kluczowe decyzje biznesowe. Zdaniem ekspertów Verizon Connect w 2020 roku warto zwrócić uwagę na pięć wyraźnych trendów w rozwoju branży.
 • Verizon kupuje Yahoo za ponad 4,8 mld dolarów

  Verizon kupuje Yahoo za ponad 4,8 mld dolarów

  Amerykański dostawca usług telekomunikacyjnych, koncern Verizon, kupuje za sumę ponad 4,8 mld dolarów Yahoo. To druga tego typu transakcja w ostatnich latach, którą przeprowadził Verizon - w 2015 r. pozyskał za 4,4 mld dolarów AOL.
 • Verizon chce wprowadzić sieć 5G w 2017 roku

  Verizon chce wprowadzić sieć 5G w 2017 roku

  "Sieć 5G nadchodzi, a my poddajemy ją testom" - ogłosił największy operator telefonii komórkowej w Stanach Zjednoczonych. Verizon Wireless dotrzymał słowa i rozpoczął próby, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w przyszłym roku internet 5G pojawi się w USA.
 • Testy sieci 5G już w przyszłym roku

  Testy sieci 5G już w przyszłym roku

  Verizon przygotowuje się do pierwszych testów sieci 5G – czytamy na łamach serwisu Phone Arena. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ruszą one już w przyszłym roku. Kiedy natomiast możemy spodziewać się debiutu nowego standardu oraz jakie są jego możliwości?
 • Amerykańscy giganci komórkowi chcą połączyć siły

  Administracja Baracka Obamy zdecyduje o kształcie amerykańskiego rynku telefonii komórkowej w najbliższej przyszłości.
 • Nokia Lumia 928 zaprezentowana w USA

  Nokia Lumia 928 zaprezentowana w USA

  Nokia Lumia 928 to nowy flagowiec fińskiego giganta. Czy uda mu się pokonać bardzo mocną w tym roku konkurencję?
 • Proces za dzwonek?

  Proces za dzwonek?

  Spadkobiercy Boba Marley'a chcą wytoczyć proces wytwórni Universal Music Group, która udostępniła katalog ikony muzyki reggae telefonicznemu koncernowi Verizon Wireless.
 • Wojna Yahoo z Google

  Wojna Yahoo z Google

  Ogromny wpływ na branżę infrastruktury internetowej miały wypowiedzi przedstawicieli spółki telekomunikacyjnej Verizon Communications. Verizon planuje w najbliższym czasie znacznie zwiększyć inwestycje w dziedzinie sieci telekomunikacyjnych.