Nowe Technologie - Vectra

Artykuły - Vectra (6)

 • Vectra wprowadza internet światłowodowy 2 Gb/s

  Vectra wprowadza internet światłowodowy 2 Gb/s

  Vectra, jako pierwszy ogólnopolski operator oferuje Klientom internet światłowodowy o prędkości 2 Gb/s.
 • Vectra: Oferujemy aż 60 kanałów HD

  Vectra: Oferujemy aż 60 kanałów HD

  Jak informuje operator sieci kablowej Vectra, 60 programów oferowanych w wersji HD daje tej sieci pierwsze miejsce wśród największych krajowych operatorów kablowych.
 • 552 tys. klientów Vectry z telewizją cyfrową

  552 tys. klientów Vectry z telewizją cyfrową

  Na koniec 2013 roku sieć kablowa Vectra miała 877,4 tys. abonentów - o 6,68 proc. więcej niż na koniec 2012 roku. Operator zakończył 2013 rok z 816,9 tys. klientami usługi telewizyjnej, w tym 551,6 tys. abonentów telewizji cyfrowej (wzrost o 19,2 proc.). Odnotował też 450 tys. abonentów internetu, wynika z danych udostępnionych serwisowi Wirtualnemedia.pl.
 • Vectra zmienia regulamin. Można wypowiadać umowy

  Vectra zmienia regulamin. Można wypowiadać umowy

  Operator sieci kablowej Vectra zmienia regulamin świadczenia usług. W związku z tym abonenci mają prawo do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
 • UKE: 350 tys. zł kary dla sieci Vectra

  UKE: 350 tys. zł kary dla sieci Vectra

  Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej w związku z serią skarg konsumenckich i naruszeniem kilkunastu obowiązków informacyjnych w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych nałożył na Vectra S.A. karę pieniężną w wysokości 350 000 złotych.
 • H-P bez Linuxa

  H-P bez Linuxa

  Hewlett-Packard w Polsce wycofuje się ze sprzedaży komputerów z serii HP Vectra z systemem Linux i rozszerza ofertę z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP. Polskie oddziały firm Microsoft i Hewlett-Packard poinformowały dziś o wprowadzeniu na rynek wspólnej oferty - komputerów osobistych z serii HP Vectra z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows XP. HP wycofuje się tym samym ze sprzedaży komputerów HP Vectra z systemem operacyjnym Linux.