Film - Vanessa Redgrave

Synonimy:
Redgrave Vanessa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Vanessa Redgrave (9)

 • Vanessa Redgrave otrzyma Złotego Lwa w Wenecji

  Vanessa Redgrave otrzyma Złotego Lwa w Wenecji

  Brytyjska aktorka Vanessa Redgrave odbierze prestiżową nagrodę Złotego Lwa św. Marka za całokształt dokonań artystycznych i wkład w kinematografię światową podczas tegorocznego 75. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.
 • Jessica Chastain w "Tajnym pamiętniku"

  Jessica Chastain w "Tajnym pamiętniku"

  Jessica Chastain ("Wróg numer jeden", "Służące", "Drzewo życia") i Vanessa Redgrave ("Wieczór", "Julia", "Isadora") wystąpią w filmowej ekranizacji powieści Sebastiana Barry'ego "The Secret Scripture", znanej w Polsce pod tytułem "Tajny pamiętnik".
 • Co oprócz braci Coen?

  Co oprócz braci Coen?

  Do konkursu 61. MFF w Berlinie zostało zakwalifikowanych osiem pierwszych produkcji. Światowej premierze "Prawdziwego męstwa" Joela i Ethana Coenów (film otwarcia) będą towarzyszyć obrazy z Turcji, Holandii, Izraela, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i USA.
 • Nobilitacja dla Catherine Zety-Jones

  Nobilitacja dla Catherine Zety-Jones

  Catherine Zeta-Jones wystąpi na Broadwayu w musicalu " A little night music". Hollywoodzka piękność, uhonorowana w 2002 roku Oscarem za występ w "Chicago", ma zamiar podbić scenę w odświeżonej wersji musicalu Stephena Sondheima o życiu miłosnym kilku par.
 • Poszuka byłego kochanka

  Poszuka byłego kochanka

  Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal i Franco Nero - to obsada nowej produkcji "Letters to Juliet".
 • Redgrave w Robin Hoodzie

  Redgrave w Robin Hoodzie

  Vanessa Redgrave wystąpi w filmie Ridleya Scotta o Robin Hoodzie . Jak twierdzi, ucieczka w pracę pomaga jej dojść do siebie po tragicznej śmierci córki - Natashy Richardson.
 • Vanessa Redgrave założyła partię

  Vanessa Redgrave założyła partię

  Wybitna brytyjska aktorka filmowa Vanessa Redgrave ("Mission: Impossible"), od dawna nie kryjąca swych lewicowych poglądów, założyła w sobotę, 27 listopada, w Londynie własną partię polityczną pod nazwą Pokój i Postęp.
 • "Biała Hrabina" coraz bliżej

  "Biała Hrabina" coraz bliżej

  Ustalono już czas i miejsce realizacji filmu "The White Countess", czyli nowego projektu Jamesa Ivory'ego ("Złota", "Rozwód po francusku"). Obraz będzie opowieścią o parze ludzi ze złamanym życiem, którzy pewnego dnia spotykają się w Hongkongu. Zdjęcia do projektu będą realizowane od początku sierpnia 2004 roku w Rzymie i Szanghaju.
 • Ralph Fiennes i Biała Hrabina

  Ralph Fiennes i Biała Hrabina

  Ralph Fiennes ("Lista Schindlera", "Pokojówka na Manhattanie", "Pająk") zagra w filmie "The White Countess". Scenariusz projektu jest dziełem pisarza Kazuo Ishiguro. Za kamerą stanie James Ivory, dla którego nowy projekt będzie kolejną, po "Okruchach dnia", ekranizacją tekstu znanego brytyjskiego powieściopisarza.