Vancouver

Artykuły - Vancouver (1426)

 • Amerykanki mistrzyniami świata w piłce nożnej

  Amerykanki mistrzyniami świata w piłce nożnej

  Reprezentacja USA pokonała Japonię 5-2 w rozegranym w niedzielę w Vancouver finale mistrzostw świata piłkarek nożnych. To trzeci tytuł Amerykanek.
 • Toronto i Vancouver na wielkiej bańce

  Toronto i Vancouver na wielkiej bańce

  Kredyt hipoteczny w Kanadzie jest dziś tani jak nigdy, ale i tak w największych miastach młodych ludzi nie stać na kupno własnego domu. Cześć ekspertów ostrzega przed przegrzaniem na rynku nieruchomości. Bank of Canada uważa, że rynek nieruchomości jest przeszacowany o 30 proc. Jednak szaleństwo cenowe widać tylko w dwóch ośrodkach - Toronto i Vancouver.
 • Kanadyjski trener młodych hokeistów skazany na więzienie

  Kanadyjski trener młodych hokeistów skazany na więzienie

  Trener dziecięcego zespołu hokejowego w kanadyjskim Vancouver został skazany na karę 15 dni więzienia. Martin Tremblay po zakończeniu meczu, przy tradycyjnym "przybiciu piątki" na środku lodowiska, podłożył nogę i popchnął dwóch zawodników przeciwnej drużyny.
 • Euro 2012 rozbudziło apetyty! Polska chce igrzysk!

  Euro 2012 rozbudziło apetyty! Polska chce igrzysk!

  To co nie udało się w 2006 roku, ma ziścić się w 2022 - zimowe igrzyska w Polsce! Na fali entuzjazmu po finałach Euro 2012 podejmujemy walkę o kolejne wielkie święto sportu. Czy marzenia o nim nie utkną znów w korku między Krakowem a Zakopanem?
 • Yzerman znów poprowadzi reprezentację Kanady

  Yzerman znów poprowadzi reprezentację Kanady

  Steve Yzerman, który zdobył z hokejową reprezentacją Kanady złoty medal olimpijski w Vancouver, poprowadzi ją również na igrzyskach w Soczi w 2014 roku.
 • Znów ludzka stopa na plaży koło Vancouver

  Ludzką stopę w sportowym bucie ocean wyrzucił na brzeg w rejonie Vancouver - poinformowała kanadyjska policja.