Uwaga!

Artykuły - Uwaga! (1365)

 • Uwaga! Nowe wskaźniki przeliczeniowe dla programu MdM

  Uwaga! Nowe wskaźniki przeliczeniowe dla programu MdM

  Publikowane kwartalnie wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m kw. powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych, to podstawa wyliczenia dofinansowania wkładu własnego oraz maksymalnej ceny nieruchomości nabywanej w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Jak zmieniały się wartości wskaźników dla miast?
 • Urlopy wypoczynkowe, dni wolne od pracy w 2014 roku

  Urlopy wypoczynkowe, dni wolne od pracy w 2014 roku

  Sytuacja na rynku pracy sprawia, że niektóre firmy nie dbają nawet o podstawowe prawa swoich pracowników. Takim jest prawo do urlopu.
 • Jak się leczyć bezpłatnie gdy nie masz pracy

  Jak się leczyć bezpłatnie gdy nie masz pracy

  Można zapewnić sobie dostęp do opieki lekarskiej za darmo, gdy tracimy zatrudnienie. Prawnik Przemysław Gronowski podpowiada, co warto zrobić, by zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych nam osób.
 • Uwaga! Ten pokarm jest z padliny

  Uwaga! Ten pokarm jest z padliny

  Zwierzęta hodowlane w Polsce są masowo karmione zakazaną mączką mięsno-kostną, czyli spalonymi szczątkami zwierząt - to ustalenia dziennikarskiego śledztwa "Uwagi!" TVN.
 • Uwaga na telemarketerów! Mogą cię oszukać

  Uwaga na telemarketerów! Mogą cię oszukać

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega: uważajcie na telemarketerów, bo w wielu przypadkach wprowadzają klientów w błąd. UOKiK nie tylko alarmuje, ale i nakłada kary. Na początek - 180 tysięcy złotych na spółkę Remedium - Doradcy Finansowi z Olsztyna.
 • Opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Uwaga na drogach

  Opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Uwaga na drogach

  Na drogach - zwłaszcza we wschodniej połowie kraju - będzie bardzo ślisko. Spodziewane są tam opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a temperatura spadnie poniżej zera - ostrzegają synoptycy. Taka wilgotna aura ma się utrzymać przez najbliższe dni.
 • Prognozy: Mocno sypnie śniegiem i chwyci mróz. Uwaga na drogach

  Prognozy: Mocno sypnie śniegiem i chwyci mróz. Uwaga na drogach

  Opady śniegu, marznącego deszczu powodującego gołoledź, silne zamglenia i temperatura maksymalna od -11 st. C na północnym wschodzie do -6 st. C, -3 st. C na zachodzie - takie są prognozy na najbliższe dni. Zdaniem synoptyków, opady śniegu mogą być miejscami intensywne. Przyrost pokrywy śnieżnej wyniesie lokalnie od 5 cm do 10 cm. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy i piesi; drogi i chodniki są bardzo śliskie - ostrzegają służby.
 • Uwaga! Sekty bogacą się na przepowiedni Majów

  Uwaga! Sekty bogacą się na przepowiedni Majów

  Działające w Hiszpanii sekty bogacą się na przepowiedni Majów interpretowanej jako koniec świata, który ma nastąpić jutro - ostrzega tamtejsza policja. Informuje, że sekty zapewniają przetrwanie kataklizmu w zamian za darowanie im dóbr i kosztowności.
 • Na co zwracać uwagę przy zakupie wózka?

  Wybierając dany model, rodzice muszą wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd i funkcjonalność, ale swój styl życia i miejsce zamieszkania.

Filmy - Uwaga! (10)