Ustroń

Synonimy:
Ustroniu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ustroń (20)

 • Hokejowe MŚ juniorów. Szwedzi grają w Czechach, ale mieszkają w Polsce

  Hokejowe MŚ juniorów. Szwedzi grają w Czechach, ale mieszkają w Polsce

  Hokejowa reprezentacja Szwecji, uczestnicząca w odbywających się w Czechach mistrzostwach świata juniorów, zamieszkała w Ustroniu. Zdaniem działaczy i samych zawodników wybór polskiego kurortu okazał się idealny, bowiem warunki są dobre, a dodatkowo... nie ma tu żadnych pokus.
 • Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta

  Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta

  Do tragicznego wypadku doszło nocą w Ustroniu (woj. śląskie). Na jezdni zginęła tam 64-letnia kobieta, potrącona przez samochód. Policja bada okoliczności wypadku.
 • W Ustroniu jest skarpa zamiast plaży

  W Ustroniu jest skarpa zamiast plaży

  Wystarczyły niespełna cztery miesiące, aby ze świeżo usypanej plaży w Ustroniu Morskim została połowa. W maju, jeszcze przed sezonem, Urząd Morski zlecił wysypanie na niej 50 tys. metrów sześciennych piachu. Teraz została spora skarpa.
 • JBG-2 Professional MTB Team zaprasza na zawody MTB XCO C2

  JBG-2 Professional MTB Team zaprasza na zawody MTB XCO C2

  Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich jeżdżących na rowerach górskich do wzięcia udziału w zawodach MTB XCO C2 (format olimpijski), które odbędą się w Ustroniu na trasie wytyczonej w obrębie dolnej stacji kolejki linowej "Czantoria".
 • Mokate zainwestuje w 2010 roku 40 mln zł

  40 milionów złotych zamierza wydać w 2010 roku firma Mokate z Ustronia, która jest producentem kaw i herbat. Służby prasowe koncernu podały w poniedziałek, że rozbudowane zostaną dwa największe zakłady: w Ustroniu i w Żorach.
 • Podpisanie umowy znaczącej z Miastem Ustroń

  Raport bieżący nr 61/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 51/2009 z dnia 13 sierpnia br. Zarząd Anti S.A. informuje, iż w dniu wczorajszym podpisał z Miastem Ustroń umowę na wykonanie zadania pn. "Infrastruktura turystyczna - Budowa Parku Zdrojowego w Ustroniu" Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy wyniesie: 4.116.080,99 PLN brutto. Termin zakończenia prac: 10.06.2011 roku. Zamawiaj
 • Wybór najkorzystniejszej oferty na wykonanie "Infrastruktury turystycznej - Budowa Parku Zdrojowego w Ustroniu".

  Raport bieżący nr 51/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Anti S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację o wyborze przez Urząd Miasta Ustroń, oferty złożonej przez ANTI S.A. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą "Infrastruktura turystyczna - Budowa Parku Zdrojowego w Ustroniu". Wartość oferty: 4. 116.080,99 PLN brutto Zadanie będzie realizowane do dnia 10.06.2011 roku. O zawarciu umowy na prz
 • Beach Ball Tour: Fijałek i Prudel najlepsi w Ustroniu

  Beach Ball Tour: Fijałek i Prudel najlepsi w Ustroniu

  W niedzielę 26 lipca w Ustroniu Morskim poznaliśmy kolejne trzy zwycięskie pary turnieju eliminacyjnego Beach Ball Tour 2009.
 • Zawiąż trampki 3

  Zawiąż trampki 3

  Wojtek Małysz i Michał Paluch tym razem opowiadają o wizycie w Ustroniu, gdzie odbył się I Ustroński Festiwal Sztuki Ulicznej. Było bardziej freestylowo niż ekstremalnie. Ale też fajnie.
 • Podjęcie uchwały o otwarciu postępowania likwidacyjnego wobec Spółki "Orzeł - Tour" Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 21/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ORZEŁ BIAŁY S.A. informuje, iż w dniu 28.11.2007 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki pod firmą Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych "Orzeł Tour" Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, podjęło Uchwałę o rozwiązaniu tej Spółki i postawieniu jej w stan likwidacji (Akt Notarialny Repertorium A numer 7768/2007). Na likwidatora spółki został powołany pan Ryszar