urząd miasta

Artykuły - Urząd miasta (25)

 • Co można załatwić w urzędzie przez internet?

  Co można załatwić w urzędzie przez internet?

  Internet jako narzędzie kontaktu podatnika nie tylko z fiskusem zyskuje na popularności. To efekt otwarcia się aparatu skarbowego na nowoczesne formy realizowania obowiązków podatkowych.
 • Informacja na temat wygranego przetargu

  Zarząd Rodan Systems S.A. informuje, że spółka Rodan Systems w konsorcjum z Sygnity S.A. wygrała przetarg nieograniczony, ogłoszony przez Urząd Miasta Oleśnica, którego przedmiotem są usługi inwestycyjne dotyczące projektu "Rozwój systemu informatycznego Urzędu Miasta Oleśnicy, konieczny do obsługi e-usług: e-Urząd II etap: Integracja elektronicznego obiegu dokumentacji z systemem specjalistycznym - Umowy oraz udoskonalenie bazy danych dla potrzeb zintegrowanego oprogramowania" Cena ofert
 • Warszawska Premiera Literacka powraca w nowej odsłonie

  Jedna z najstarszych stołecznych nagród książkowych - Warszawska Premiera Literacka - powraca w nowej odsłonie dzięki patronatowi, jaki objął nad nią Urząd Miasta Warszawy. W środę powołano nowe jury nagrody.
 • Cała Polska w drodze do Warszawy i Krakowa

  Specjalne autokary, pociągi, darmowy przejazd autostradą A4 - cały kraj mobilizuje się do przyjazdu na sobotnio-niedzielne pożegnanie ofiar katastrofy w Smoleńsku. Do Warszawy i Krakowa przyjadą rodziny, lokalne władze, działacze i rzesze zwykłych obywateli.
 • Firmy przeciwne nowym opłatom za użytkowanie wieczyste

  Firmy przeciwne nowym opłatom za użytkowanie wieczyste

  Olsztyńscy przedsiębiorcy nie godzą się na podwyżki opłat za wieczyste użytkowanie gruntów. Wszystkie firmy, które w Olsztynie otrzymały decyzje o podwyżkach, zaskarżyły je do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
 • REGULAMIN "Sondaż - Nelly Furtado SMS"

  Postanowienia ogólne 1. "Sondaż - Nelly Furtado SMS", zwany dalej Sondażem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2. Fundatorem nagród jest Urząd Miasta Poznań. 3. Sondaż trwa od godziny 00:00:01 dnia 01 lipca 2008 r. do godziny 23:59:59 dnia 06 lipca 2008 r.. Sondaż prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej . 4. Niniejszy Sondaż nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r
 • Lech Kaczyński Kociarzem Roku

  Lech Kaczyński Kociarzem Roku

  Prezydent Lech Kaczyński, Urząd Miasta St. Warszawy oraz forum Miau.pl zostali uhonorowani tytułem Kociarza Roku 2007. Nagrody przyznano w niedzielę wieczorem na uroczystej gali z okazji Światowego Dnia Kota.
 • Przetarg unieważniony

  Urząd Miasta Płocka z powodu błędu w dokumentacji unieważnił prowadzony od kilku miesięcy przetarg na budowę drogi łączącej trasę dojazdową do nowego mostu przez Wisłę z dzielnicą miasta - Góry i drogą krajową nr 60. Inwestycja ma kosztować do 50 mln zł.
 • Agenci skontrolują sprzedaż alkoholu nieletnim

  Za kontrolę punktów sprzedaży alkoholu zapłaci nie krakowski Urząd Miasta tylko sam organizator kampanii "Lato bez %" - firma "Homo Homini". Nie sporządzi jednak "czarnej listy", która miała pomóc w pracy straży miejskiej i policji - donosi "Gazeta Krakowska".
 • Ustalenie składu Rady Nadzorczej na nową kadencję

  Raport bieżący nr 42/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Echo Investment SA (Emitent) informuje, iż w dniu 29 maja 2007 w drodze podjętej uchwały nr 18 w sprawie ustalenia składu Rady Nadzorczej ZWZA Spółki Echo Investment SA postanowiło ustalić skład Rady Nadzorczej na nową kadencję w ilości 6 osób. Na podstawie podjętych uchwał w sprawie dokonania wyboru Rady Nadzorczej na nową kadencję ZWZA Spółki Echo Investment SA w