urok

Artykuły - Urok (30)

 • "Fakt": PiS rzuciło urok na Bronisława Komorowskiego?

  "Fakt": PiS rzuciło urok na Bronisława Komorowskiego?

  Urok, fatum czy złe zrządzenie losu? Kolorowa gazeta zastanawia się co jest przyczyną pecha, jaki rzekomo podczas kampanii wyborczej prześladuje Bronisława Komorowskiego.
 • Makijaże na wiosnę i lato

  Makijaże na wiosnę i lato

  W objęciach błękitu: W tym sezonie stawiamy na wyrazisty makijaż, zwłaszcza oczu. Niebieska kreska na górnej i dolnej powiece to odważny akcent. Ale do odważnych świat należy!
 • Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Bardzo często w dzisiejszych czasach mamy trudności wychowawcze z naszymi dziećmi. Każdy rodzic wie, że małe dzieci nie dają nam spać, zaś większe, nie dają nam żyć.
 • "M jak miłość": Uroki sanatorium

  "M jak miłość": Uroki sanatorium

  Wszyscy widzowie, którzy czekają na nowe odcinki "M jak miłość", powinni być zadowoleni. W rodzinie Mostowiaków znowu będzie się działo!
 • Colin Firth i urok nowości

  Colin Firth i urok nowości

  - Życie aktora jest jak gra w kości. Tutaj o wszystkim decyduje przypadek - mówi Colin Firth. - Tak było, zanim otrzymałem Oscara, i tak jest też dziś. Z tym, że na moim biurku zamiast trzech scenariuszy ląduje teraz trzysta. Powinienem też dodać, że zamiast trzech słabych scenariuszy jest to trzysta słabych scenariuszy...
 • Urok życia po czterdziestce

  Urok życia po czterdziestce

  Czeka ją prawdziwe zawodowe wyzwanie - będzie musiała poradzić sobie z nieprzewidywalnym żywiołem.
 • Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi?

  Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi?

  Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich - czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy, przeczytaj książkę "Potęga osobistego uroku", a sam się przekonasz, do czego jesteś zdolny!
 • Urok na pół gwizdka

  Urok na pół gwizdka

  Dido "Girl Who Got Away", Sony
 • Chłopięcy urok Jakuba Wesołowskiego

  Chłopięcy urok Jakuba Wesołowskiego

  Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", ma powody do dumy! Stoi bowiem przed szansą zdobycia aż dwóch prestiżowych nagród telewizyjnych - Telekamery "Tele Tygodnia" i Wiktora.
 • "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego to historia romansu dwójki dojrzałych kochanków: owdowiałej kobiety (Ewa Wiśniewska) i byłego górnika (Marian Dziędziel), którzy wspólnie wybierają się w samochodową podróż przez Polskę.

Filmy - Urok (3)

 • Dlaczego wierzymy w rzucanie uroku?

  Okazuje się, że rzucanie klątw i uroków wciąż jest praktykowane w dzisiejszych czasach. W programie astrolog Anna Grzywaczewska-Cieciura i psycholog biznesu Miłosz Brzeziński o tym, czy jest to możliwe i jak rozpoznać, że ktoś nam złorzeczył. Dlaczego wierzymy w takie rzeczy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy można rzucić na kogoś klątwę?

  Małgorzata Michalska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak jej dziecko zostało zauroczone. Jak do tego doszło i co kazała zrobić jej mama? Szeptucha Anna Dubielis wyjaśniła, jak małe dziecko może przechwycić złą energię. Jakie znaczenie ma przypinanie czerwonej kokardki do wózka dziecka? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Klątwy i uroki. Czy jednym słowem możemy komuś zaszkodzić?

  Jak działa rzucanie klątwy na człowieka? - Spotkałem się z ludźmi, którzy tak bardzo byli przekonani, że ich życie jest zdeterminowane przez klątwę, że są w stanie zrobić bardzo wiele, żeby odzyskać swoje prawdziwe życie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Przemysław Kossakowski, dziennikarz i prowadzący program "Kossakowski. Wtajemniczenie". - Wiara w klątwę powoduje, że tę klątwę odbieramy - zaznaczył Marcin Wójcik, dziennikarz i absolwent Papieskiej Akademii Teologicznej. Jaki Kościół ma stosunek do klątw? Jak wyglądają rytuały spirytystyczne? (Dzień Dobry TVN/x-news)