upadek

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Upadek (Film (1993)[Falling Down] Reż.Joel Schumacher) , Upadek (Film (2004)[Untergang, Der] Reż.Oliver Hirschbiegel)

Artykuły - Upadek (232)

 • Turystyka: Będzie bon 1000 plus

  Turystyka: Będzie bon 1000 plus

  Pracujemy z Polską Organizacją Turystyczną nad programem 1000 plus, w postaci bonów o wartości 1000 zł, które można wydać na wycieczkę, czy inne wydarzenie związane z turystyką - zapowiedziała wczoraj wieczorem w Radiu Maryja minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Tarcza antykryzysowa zakłada też możliwość skorzystania przez klientów z voucherów na realizację wydarzenia turystycznego w ciągu roku od dnia, w którym miała się odbyć impreza odwołana w związku z przeciwdziałaniem COVID-19.
 • Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Jeszcze dwa miesiące temu spółka była jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży finansowej. Teraz walczy o przetrwanie. Pokrzywdzonych, włączając w to także posiadaczy certyfikatów funduszy inwestycyjnych, którymi zarządzał GetBack, może być około 20 tys. osób. Ostateczny bilans strat w dużym stopniu zależeć będzie od tego, jaką część wyemitowanych obligacji wykupi spółka.
 • Wenezuela - obraz prawdziwego upadku

  Kraj z największymi na świecie złożami ropy naftowej spada w gospodarczą otchłań. W Wenezueli przerażać może jednak nie tylko fatalna sytuacja gospodarcza, ale przede wszystkim dramatyczny kryzys humanitarny spowodowany brakiem leków czy powszechnym niedożywieniem dzieci.
 • Sklepom medycznym grozi upadek. Na zmianach w prawie ucierpią także pacjenci

  Sklepom medycznym grozi upadek. Na zmianach w prawie ucierpią także pacjenci

  Resort zdrowia kończy prace nad projektem ustawy o refundowanych wyrobach medycznych. Zgodnie z zapowiedziami ma ona wprowadzić system refundacji wzorowany na tym obejmującym leki. Izba POLMED zrzeszająca producentów jest przeciwko temu i argumentuje, że są to różne kategorie produktów, a wprowadzenie prawa w tym kształcie będzie oznaczała bankructwa polskich firm i problemy dla pacjentów.
 • Upadek Schengen uderzyłby w gospodarkę Unii Europejskiej

  Upadek Schengen uderzyłby w gospodarkę Unii Europejskiej

  - Ponowne wprowadzenie kontroli granicznych pomiędzy państwami strefy Schengen znacznie utrudniłoby handel w UE, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić - wskazuje ekonomista dr Ernst Stetter. Jego zdaniem, państwa UE muszą znaleźć pieniądze na ochronę granic.
 • Brit Awards 2015: Madonna upadła ze sceny. Winna peleryna

  Brit Awards 2015: Madonna upadła ze sceny. Winna peleryna

  Niefortunny upadek Madonny wywołał lawinę komentarzy na temat występu królowej popu. Artystka również postanowiła zabrać głos i wytłumaczyć, co było przyczyną incydentu.
 • Groźny upadek Jakuba Wolnego w kwalifikacjach w Klingenthal

  Jakub Wolny został zabrany karetką do szpitala po groźnie wyglądającym upadku w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Klingenthal.
 • Upadek młodego zawodnika na skoczni Bergisel

  Czterokrotny mistrz świata juniorów w kombinacji norweskiej Philipp Orter miał koszmarnie wyglądający upadek na skoczni narciarskiej w Innsbrucku.
 • Poważny wypadek młodego skoczka w Zakopanem

  Dwunastoletni narciarz, który we wtorek podczas zawodów na Maleńkiej Krokwi w Zakopanem upadł podczas skoku, przeszedł operację ratującą życie w szpitalu specjalistycznym w Krakowie-Prokocimiu. Jego stan lekarze określają jako ciężki.

Filmy - Upadek (15)