Ula Chincz

Artykuły - Ula Chincz (6)

 • ​Ula Chincz w zaawansowanej ciąży! Dziennikarka pokazała zdjęcie

  ​Ula Chincz w zaawansowanej ciąży! Dziennikarka pokazała zdjęcie

  Ula Chincz, dziennikarka i autorka bloga "Ula Pedantula", jest w ciąży i po raz drugi zostanie mamą! Radosną nowiną podzieliła się w sieci, publikując uroczy kadr "z brzuszkiem", a także nagrywając specjalny filmik.
 • Ula Chincz zapłaciła ogromną cenę za swój sukces

  Ula Chincz zapłaciła ogromną cenę za swój sukces

  ​- Koszt, jaki poniosłam był potworny - powiedziała popularna dziennikarka i autorka kanału "Ula Pedantula". Gwiazda wyznała, że przez wiele lat realizowanie tego programu pochłaniało większość jej zarobków, a ona sama notorycznie była przemęczona. Ucierpiały przez to także jej relacje z dzieckiem.
 • Ula Chincz przeszła metamorfozę

  Ula Chincz przeszła metamorfozę

  Ula Chincz przez wielu telewidzów jest uważana za jedną z najsympatyczniejszych polskich dziennikarek. Popularność przyniosły jej reportaże przygotowywane dla „Dzień dobry TVN”.
 • Ula Chincz: dzieci powinny być angażowane w prace domowe

  Ula Chincz: dzieci powinny być angażowane w prace domowe

  Choć jej mama - jak sama ją określa - nie była mistrzynią porządków, Ula Chincz nie znosi bałaganu. Co ciekawe, odkryła to dopiero, gdy zamieszkała na swoim. "Dzieci powinny być angażowane w prace domowe" - przekonuje dziennikarka.
 • Ula Chincz odwiedziła dom Magdy Gessler

  Ula Chincz odwiedziła dom Magdy Gessler

  Ula Chincz od 2014 roku jest związana z programem "Dzień dobry TVN". Realizuje także autorskie projekty.
 • Ula Chincz: Nie jestem perfekcyjna

  Ula Chincz: Nie jestem perfekcyjna

  Ula Chincz zdradza, jakie zasady panują w jej domu. Opowiada też o nietypowych sytuacjach w programie "Misja ratunkowa" i marzeniu, by wystąpić na festiwalu w San Remo.

Filmy - Ula Chincz (1)

 • Ula Chincz o odwiedzinach w domu Magdy Gessler

  Ula Chincz odwiedziła ze swoim programem „Gwiazdy prywatnie” dom Magdy Gessler. Była pod wrażeniem tego, jak bardzo słynnej restauratorce udało się odtworzyć w nim klimat Hiszpanii. Zdradziła też, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” ma małą kuchnię, a przygotowane potrawy, którymi ugościła ekipę po skończonych zdjęciach, robiły wrażenie.