Układ zamknięty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Układ zamknięty (Film (2012) Reż.Ryszard Bugajski) ,

Artykuły - Układ zamknięty (14)

 • Jest wyrok w sprawie Polmozbytu!

  Jest wyrok w sprawie Polmozbytu!

  Krakowski sąd wydał wyrok w sprawie mężczyzn, których historia stała się inspiracją do głośnego filmu "Układ zamknięty".
 • "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Drogówka", "Układ zamknięty", "Trzy siostry T" , "Porwanie" zobaczą widzowie drugiej edycji Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego "Sensacyjne Lato Filmów". Impreza wystartowała w czwartek, 8 sierpnia.
 • "Mnie gitary nie kręcą za bardzo"

  "Mnie gitary nie kręcą za bardzo"

  Ani w lewo, ani w prawo. "Prosto"! Na 16. płycie Kultu Kazik postuluje porozumienie ponad podziałami, apeluje o miłość zamiast strachu i cieszenie się z życia. A w rozmowie nie unika radosnej samokrytyki, po raz kolejny udowadniając, że jest jednym z najsympatyczniejszych spośród najwybitniejszych twórców polskiej piosenki rockowej. Płyta "Prosto" od dzisiaj (13 maja) w sklepach, poniżej zaś wywiad INTERIA.PL z kultowym frontmanem.
 • Gajos o "Układzie zamkniętym"

  Gajos o "Układzie zamkniętym"

  Aktor Janusz Gajos w filmie "Układ zamknięty" wciela się w prokuratora, który bezpodstawnie oskarżył trzech biznesmenów i zagarnął ich własność. "Czasem zdarza się, że ktoś pod wpływem doświadczeń stwierdza, że nie warto być dobrym człowiekiem" - mówi aktor.
 • "Policjant. Potwór z karabinem!"

  "Policjant. Potwór z karabinem!"

  Informacje o tym, że powstaje film oparty na prawdziwych wydarzeniach, w które zamieszane są prokuratura i Urząd Skarbowy, wywołały lekką panikę w tych organach państwa. "Układ zamknięty" pokazuje anomalie naszej demokracji, którymi trzeba się pilnie zająć" - tak o swoim najnowszym filmie mówi Ryszard Bugajski.
 • Prezydent na premierze "Układu zamkniętego"

  Prezydent na premierze "Układu zamkniętego"

  Prezydent Bronisław Komorowski wziął udział w czwartek w uroczystej premierze filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego. - To jest film, który powinni obejrzeć wszyscy, którzy kiedykolwiek mogą decydować o cudzym życiu - powiedział prezydent.
 • "Układ zamknięty": To wydarzyło się naprawdę

  "Układ zamknięty": To wydarzyło się naprawdę

  Oklaskami zakończył się w czwartek pokaz prasowy filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego. Obraz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z 2003 roku, kiedy to niesłusznie oskarżono trzech przedsiębiorców. Film trafi do kin 5 kwietnia.
 • Janusz Gajos: To niepokojące

  Janusz Gajos: To niepokojące

  Janusz Gajos, gwiazda filmu "Układ zamknięty", jest przekonany, że nowy obraz Ryszarda Bugajskiego, reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" nie pozostawi nikogo obojętnym. "Ta opowieść ma w sobie coś niepokojącego" - wyznał aktor.
 • Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Przemysław Sadowski nie ma wątpliwości. Obraz Polski, jaki wyłania się z thrillera "Układ zamknięty", jest porażający. "Ludzie działający w imieniu prawa zachowują się gorzej niż bandyci. To układ typowo mafijny. Zwykły szary obywatel nie ma żadnych praw i nie jest w stanie się przeciwstawić."
 • Cała prawda o zatrzymaniu Kazika

  Cała prawda o zatrzymaniu Kazika

  Przed tygodniem informowaliśmy o zajściu, do którego doszło w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Przypomnijmy, że występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego.

Filmy - Układ zamknięty (1)

 • Przemysław Sadowski: obywatel kontra prawo

  "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego to oparta na faktach historia trzech przedsiębiorców, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o działalność w grupie przestępczej. - Naszymi przeciwnikami są ludzie, którzy działają w imieniu prawa, ale tak naprawdę tworzą układ mafijny w swej naturze - mówi Przemysław Sadowski, odtwórca jednej z głównych ról w filmie.