ugryzienie

Artykuły - Ugryzienie (10)

 • ​Kolejny przypadek sepsy - kobieta umarła po ugryzieniu przez szczeniaka

  ​Kolejny przypadek sepsy - kobieta umarła po ugryzieniu przez szczeniaka

  Pewna Amerykanka zmarła w wyniku infekcji przeniesionej ze szczeniaka.
 • Komary - naukowcy odkryli, jak polują i jak się przed nimi bronić

  Komary - naukowcy odkryli, jak polują i jak się przed nimi bronić

  Najnowsze badania sugerują, że przy wyborze swoich potencjalnych ofiar komary stosują sekwencję trzech sygnałów: zapachu, wzroku, a także temperatury ciała.
 • Dokuczliwe komary

  Dokuczliwe komary

  Ugryzienie komara jest nie tylko nieprzyjemne, ale może być także groźne. Lekarz chorób zakaźnych Ewa Szczypuła zaleca alergikom, by unikali miejsc wilgotnych i zasłaniali ciało.
 • Rolnik zagryzł węża na śmierć

  Rolnik zagryzł węża na śmierć

  Pewien hinduski rolnik zagryzł węża na śmierć. Była to zemsta - gad najpierw ugryzł bowiem mężczyznę w rękę.
 • Jesteś w ciąży? Uważaj na komary!

  Jesteś w ciąży? Uważaj na komary!

  ​Komary nie wiedzą, jak smakuje "słodka krew", bo nie analizują jakości krwi swej ofiary. Przyciąga je przede wszystkim ciepło i dwutlenek węgla - głównie osób o masywnej budowie ciała, czyli kobiety w ciąży i mężczyźni.
 • Chronimy maleństwo przed owadami

  Chronimy maleństwo przed owadami

  Dziecko nie jest w stanie samo obronić się przed ukąszeniem komara czy meszki. Tylko ty możesz mu w tym pomóc. Sprawdź, w jaki sposób.
 • Luis Suarez zawieszony na 10 spotkań

  Luis Suarez zawieszony na 10 spotkań

  Napastnik Liverpoolu Urugwajczyk Luis Suarez został ukarany przez angielską federację piłkarską zakazem występu w dziesięciu najbliższych spotkaniach. To efekt wybryku, jakiego piłkarz dopuścił się w trakcie niedzielnego meczu Premier League przeciwko Chelsea. Suarez ugryzł w ramię Branislava Ivanovicia.
 • Jak ugryźć unijną kasę

  Jak ugryźć unijną kasę

  W tym roku ruszają największe programy dotacyjne dla Polski, skierowane m.in. do sektora małych i średnich firm. Do 2015 r., w ramach wszystkich programów dotacyjnych przekazane będzie ok. 86 mld euro. Jednak należy pamiętać, iż dotacje unijne to nie łatwe pieniądze.
 • PGNiG: jak ugryźć podwyżki

  PGNiG: jak ugryźć podwyżki

  Ledwo monopolista dał się ograć Rosjanom, a tu nowe kłopoty. Związki żądają podwyżek, a pracownicy akcjonariusze blokują zmiany w statucie. Chmury zbierają się nad Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem (PGNiG).
 • Moby ugryziony przez bezdomnego kota

  Moby ugryziony przez bezdomnego kota

  Moby, amerykański muzyk i DJ, który znany jest ze swej sympatii dla zwierząt, będzie musiał chyba zmienić nieco swoje nastawienie do kotów. Spacerując ulicami Chinatown, dzielnicy Nowego Jorku, napotkał na swej drodze bezdomnego czworonoga. Zdecydował się go pogłaskać, ale na przyjazny gest kot odpowiedział agresją i mocno ugryzł Moby'ego.

Filmy - Ugryzienie (2)

 • Mężczyzna wyciągnął rękę do konia. Ten ją ugryzł

  Grupa rowerzystów w trakcie wycieczki zatrzymała się, żeby przyjrzeć się pasącym się koniom. Jeden z mężczyzn wyciągnął rękę, zachęcając zwierzę do podejścia. Te jednak, zamiast dać się pogłaskać, ugryzło rowerzystę w rękę! Na szczęście nie skończyło się to poważną raną, a jedynie odrobiną strachu i pamiątką na całe życie. Widać, zwierzęta też mają swoje humory.
 • Niebezpieczna zabawa z jaszczurką. Finał?

  Opiekun wyciągnął swojego podopiecznego z klatki. Finał zaskakuje totalnie.