ucieczka

Artykuły - Ucieczka (212)

Filmy - Ucieczka (46)

 • Tym razem to krowy gonią psa, a nie na odwrót

  Psy świetnie sprawdzają się w roli stróżów pilnujących gospodarstw domowych oraz zwierząt hodowlanych. W jednej z australijskich wsi role się jednak odwróciły. Dwie krowy postanowiły się zbuntować i przegonić czworonoga po posesji. Zobaczcie ten zabawny pościg.
 • Świnka pokazuje, jak ucieka się z zagrody

  Ściany ponad metrowej wysokości nie powstrzymały tej świnki przed ucieczką z zagrody. Zwinnym susem wskoczyła na pochyłą ścianę, żeby później jak kot, przecisnąć się przez wąski otwór na wolność. Coś niesamowitego!
 • Podejrzany uciekał przed policją samochodem, a następnie na piechotę. Powalił go mężczyzna spacerujący z psem

  Mężczyzna spacerujący z psem zatrzymał podejrzanego o kradzież samochodu. Złodziej uciekał przed australijską policją w Queensland. Funkcjonariusze ścigali go radiowozami. Podejrzany opuścił samochód i pobiegł do parku. Tam powalił go na ziemię mężczyzna spacerujący z psem. Na miejscu szybko znaleźli się policjanci, którzy aresztowali złodzieja. Nadbiegający funkcjonariusz podziękował dzielnemu obywatelowi, przybijając z nim „piątkę”.
 • Pies patrzy, jak uwięziony ptak szuka szybkiego wyjścia z samochodu

  Strzyżyk uwięziony w aucie. Ptaszek niechcący wleciał do otwartego samochodu i miał problem, żeby się z niego wydostać. Całej sytuacji przyglądał się spokojnie pies. (STORYFUL/x-news)