Tyson Fury

Synonimy:
Fury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tyson Fury (915)

 • Tyson Fury wyśmiewa Anthony'ego Joshuę

  Tyson Fury wyśmiewa Anthony'ego Joshuę

  Jeżeli mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) i mistrz WBC Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) wygrają swoje najbliższe pojedynki, mają skrzyżować rękawice w przyszłym roku w walce unifikacyjnej. Tymczasem nieustannie wymieniają "uprzejmości" za pośrednictwem mediów i podgrzewają atmosferę.
 • Boks. Trener Tysona: On mógłby rywalizować z Furym, Joshuą i Wilderem

  Boks. Trener Tysona: On mógłby rywalizować z Furym, Joshuą i Wilderem

  Czy Mike Tyson (50-6, 44 KO) mógłby rywalizować z takimi olbrzymami jak Fury, Joshua czy Wilder? Tak! To opinia jego obecnego trenera, legendy świata MMA, Rafaela Cordero.
 • Boks. Paris Fury o związku z Tysonem

  Boks. Paris Fury o związku z Tysonem

  Mówi się, że za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta i nie inaczej jest w przypadku mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) i jego żony Paris, która opowiedziała o swoim związku z charyzmatycznym olbrzymem w popularnym brytyjskim programie Loose Women.
 • Javan "Sugar" Hill już trenuje z Tysonem Furym

  Javan "Sugar" Hill już trenuje z Tysonem Furym

  Javan "Sugar" Hill przyleciał już do Wielkiej Brytanii, gdzie wraz z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) rozpoczynają przygotowania do trzeciej potyczki z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) w obronie pasa WBC wagi ciężkiej.
 • Anthony Joshua: Fury wkrótce skończy karierę. Chcę tej walki

  Anthony Joshua: Fury wkrótce skończy karierę. Chcę tej walki

  - Zawalczę z Furym i Wilderem. Ci kolesie i tak nie są największymi nazwiskami, z którymi miałem już do czynienia - mówi Anthony Joshua (23-1, 21 KO), zunifikowany mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.
 • Mistrzowie obrażają mistrza w Las Vegas. Tyson Fury wychwala Deontaya Wildera

  Mistrzowie obrażają mistrza w Las Vegas. Tyson Fury wychwala Deontaya Wildera

  Kolejne kontrowersje na ringach w Los Angeles i Las Vegas oraz niepokonany Tyson Fury mówiący (na razie) w samych superlatywach na temat swojego rywala w trzecim kolejnym pojedynku, Deontay’a Wildera - to temat dzisiejszej edycji z narożnika PG.
 • Pijany Tyson Fury stoczył sparing z Danielem Dubois

  Pijany Tyson Fury stoczył sparing z Danielem Dubois

  Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) jeszcze trzy lata temu nieustannie imprezował i miał problemy ze zdrowiem psychicznym. I właśnie w tym trudnym okresie stoczył pamiętny, szalony sparing z bardzo mocnym prospektem, swoim rodakiem Danielem Dubois (15-0, 14 KO).
 • Deontay Wilder: Oko za oko

  Deontay Wilder: Oko za oko

  Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) przemówił po kilkunastu tygodniach. Brytyjscy dziennikarze spekulują tylko, czy odnosił się do Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), czy też może Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO).
 • Tyson Fury do Deontaya Wildera: Zegar tyka. Nie będę wiecznie czekać

  Tyson Fury do Deontaya Wildera: Zegar tyka. Nie będę wiecznie czekać

  Zniecierpliwiony Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) chce już dokończyć trylogię z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) i ostrzega. - Nie będę na ciebie wiecznie czekać!
 • Boks. Walki Fury kontra Joshua w 2021 roku nadal głównym celem

  Boks. Walki Fury kontra Joshua w 2021 roku nadal głównym celem

  Promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO), Eddie Hearn, twierdzi, że wstępnie ustalone na przyszły rok walki Brytyjczyka z jego rodakiem, mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), pozostają głównym celem grupy Matchroom. Konfrontacja o wszystkie pasy królewskiej dywizji to największe możliwe do zorganizowania starcie we współczesnym boksie.

Filmy - Tyson Fury (42)