Tyson Fury

Synonimy:
Fury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tyson Fury (1004)

Filmy - Tyson Fury (17)

 • Wilder i Fury o mało się nie pobili w Los Angeles. Wideo

  Po raz kolejny w ostatnich dniach omal nie doszło do bójki między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Pięściarze skoczyli sobie do gardeł podczas konferencji w Los Angeles. Brytyjczyk i Amerykanin skrzyżują rękawice 1 grudnia podczas gali w tym mieście.
 • Tyson Fury wygrażał Deontayowi Wilderowi na konferencji. Wideo

  Trochę czasu zostało jeszcze do walki między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem o tytuł mistrza świata w kategorii ciężkiej. Panowie spotkali się na konferencji prasowej i Anglik nie hamował się w wypowiedziach.
 • Przepychanki między Furym a Wilderem już się zaczęły. Wideo

  Chociaż pięściarze zmierzą się dopiero 1 grudnia w Los Angeles, to już zaczęły się marketingowe przepychanki na konferencji prasowej. Deontay Wilder skrzyżuje rękawice z wracającym do poważnego boksu Tysonem Furym.
 • Tyson Fury w sobotę skrzyżuje rękawice z Francesco Pianetą. Wideo

  W sobotę w Belfaście Tyson Fury zmierzy się z Francesco Pianetą. Brytyjski pięściarz jest niepokonany na zawodowych ringach. - Zamierzam więc stać się pięciokrotnym mistrzem świata w wadze ciężkiej bez przegranej walki. To jest mój cel. Jeżeli nie pokonam Pianety, do niczego nie dojdę. To przecież nie jest walka o tytuł mistrzowski. To sportowa walka, a Francesco Pianeta jest niebezpiecznym przeciwnikiem. Zamierzam wyjść na ring i roznieść go na kawałki. Zrobię z niego włoską kiełbasę i to wszystko. To będą klopsy na ostro - zapowiedział 30-latek. Press Association/x-news