Tyson Fury

Synonimy:
Fury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tyson Fury (1144)

Filmy - Tyson Fury (19)

 • Kalendarium sportowe 2018. Wideo

  Rok 2018 był bardzo intensywny pod względem imprez sportowych. Największą uwagą cieszyły się igrzyska olimpijskie i mundial.
 • Tyson Fury grzmi na sędziego: Powinien zostać zwolniony. Wideo

  Na tę walkę czekał bokserski świat. W niedzielę nad ranem polskiego czasu Deontay Wilder bronił mistrzowskiego pasa federacji WBC w starciu z Tysonem Furym. Walka zakończyła się remisem, choć wielu ekspertów uważa, że zwycięstwo należało się Anglikowi. Zwłaszcza punktacja Alejandro Rochina wzbudziła wiele kontrowersji. Sędzia z Meksyku wskazał 115-111 na korzyść Wildera. Pozostali arbitrzy punktowali 114-112 dla Fury'ego oraz remis 113-113. Poobijany "Król Cyganów" ostro skrytykował Rochina. "Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem gorszej decyzji. Nie wiem, jaką walkę obserwowali sędziowie. Zwłaszcza facet, który dał 115-111. Nie wiem, co on oglądał. Ale to jest boks. Coś takiego nie zdarzyło się po raz pierwszy. Moim zdaniem to zła decyzja. Podobnie jak w pojedynku Lennoxa Lewisa z Evanderem Holyfieldem. Ale kim ja jestem, żeby cokolwiek powiedzieć? Jestem tylko wojownikiem, a nie sędzią. Pokazaliśmy z Wilderem wszystko, co najlepsze, ale takie werdykty sprawiają, że o boksie mówi się źle" - skomentował Fury. "Ten sędzia powinien na zawsze zniknąć z boksu. Jak on się nazywa? Rochin, powinieneś zostać zwolniony albo udać się do optyka" - dodał wzburzony Anglik.
 • Ostre przepychanki na konferencji przed walką Wilder - Fury. Wideo

  Gorąco zrobiło się na konferencji przed walką Wilder - Fury. Po przemowach obu pięściarzy przyszedł czas na konfrontację face-to-face, podczas której pięściarze mocno się zagotowali i ostatecznie wywiązała się z tego ostra przepychanka.
 • Wilder i Fury odwiedzili strażaków w Los Angeles. Wideo

  Deontay Wilder i Tyson Fury odwiedzili strażaków w Los Angeles w ramach promocji ich walki, do jakiej dojdzie 1 grudnia. Deontay Wilder, mistrz świata WBC: "W moim mieście mam wielu przyjaciół, którzy są strażakami, więc wiem na czym polega ta robota, ale nie znałem całej skali ich obowiązków. Po tym, co tu zobaczyłem muszę powiedzieć, że zasługują na wielki szacunek. Jak słyszycie po moim głosie, jestem bardzo podekscytowany będąc tu. To wielka podnieta móc ubrać się w ich ekwipunek. Wyobrażam sobie jak to jest przywdziewać to na co dzień, to może doprowadzić człowieka do szaleństwa, ale na koniec dnia dodaje im siły świadomość, że przecież ratują ludzkie życie, a to powoduje, że czujesz się znacznie lepiej. To pewnie porównywalne uczucie z tym, w jakim będę ja, gdy znokautuję Fury’ego dla Ameryki!". Tyson Fury, mistrz świata wagi ciężkiej: "Ta wizyta otwiera moje oczy na różnorodność kultury i rzeczy, jakie dzieją się wokół nas. Zauważyłem tu wielu bezdomnych na ulicach, znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej widziałem. Rezyduję w centrum Los Angeles i wystarczy, że przespaceruję się pięć minut, a widzę ich tysiące – mógłbyś nawet pomyśleć, że to jest kraj trzeciego świata. Sytuacja jest kryzysowa i ktoś powinien na nią zareagować. To tylko opinia przybysza z zewnątrz, ale takie sytuacje z bezdomnymi zdarzają się na całym świecie, szczególnie tu, jak i w Wielkiej Brytanii. Gdy wrócę do kraju, to zbuduję kilka ośrodków dla bezdomnych i założę fundacje dla niesłyszących i alkoholików”.