Tyra Banks

Synonimy:
Banks Tyra,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tyra Banks (12)

 • Tyra Banks: Wybieg to za mało

  Tyra Banks: Wybieg to za mało

  Supermodelka? Za mało. Obchodząca 4 grudnia 45. urodziny Tyra Banks zaczynała co prawda karierę w show-biznesie od wybiegu, jednak dość szybko stało się jasne, że czarnoskóra piękność ma o wiele większe aspiracje. Tym bardziej, że projektanci często narzekali na jej rzekomo... zbyt duży biust! Dziś Banks to prawdziwa królowa amerykańskiej telewizji, ikona programu "America's Next Top Model" oraz, o czym nie wszyscy zdają się pamiętać, utalentowana aktorka.
 • Tyra Banks zaliczyła olbrzymią wpadkę

  Tyra Banks zaliczyła olbrzymią wpadkę

  Kiedy przyglądamy się znanym z ekranu gwiazdom i celebrytkom, musimy pamiętać, że zdecydowanej większości z nich daleko do naturalności.
 • Drake i Tyra Banks w klipie "Child's Play"

  Drake i Tyra Banks w klipie "Child's Play"

  Na platformie Apple Music pojawił się nowy teledysk Drake'a do utworu "Child's Play". W klipie gościnnie pojawiła się modelka Tyra Banks.
 • Najpopularniejsza na portalach

  Najpopularniejsza na portalach

  Czołowa modelka lat 90., Tyra Banks nie rządzi już na wybiegu. Wiedzie za to prym na portalach społecznościowych. Według statystyk żadna inna modelka nie ma tylu fanów na Facebooku i Twitterze.
 • Gospodyni reality show pisarką

  Gospodyni reality show pisarką

  Tyra Banks podpisała umowę na napisanie serii powieści fantasy, opowiadających o świecie mody - poinformował jej wydawca.
 • O przemocy na randkach

  O przemocy na randkach

  W obliczu ostatnich doniesień o pobiciu piosenkarki Rihanny przez jej chłopaka Chrisa Browna, modelka Tyra Banks poświęciła jeden z odcinków swojego talk show problemowi przemocy na randkach wśród młodzieży.