typy

Artykuły - Typy (77)

 • 14. kolejka: Typerzy pewni zwycięstwa Legii i Jagiellonii

  14. kolejka: Typerzy pewni zwycięstwa Legii i Jagiellonii

  Przed nami 14. kolejka Ekstraklasy. Pierwszy mecz dzisiaj o godz. 18, więc zostało już mało czasu, by typować wyniki w naszej zabawie na 11na11.pl. Według osób, które już obstawiały największymi faworytami 14. kolejki są Legia i Jagiellonia.
 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.
 • Przystąpienie do systemu EBI w typie "CORPORATE GOVERNANCE – rynek regulowany"

  Zarząd Altus TFI S.A. informuje, że Spółka otrzymała dostęp do Systemu Elektronicznej Bazy Informacji (EBI) w typie "CORPORATE GOVERNANCE – rynek regulowany" - dla spółek notowanych na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Podstawa prawna: § 10 Załącznika do Uchwały Nr 586/2014 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 16 maja 2014 r. „Zasady przekazywania informacji bieżących i okresowych w alternatywnym systemie obrotu na rynku
 • Przystąpienie do systemu EBI w typie "CORPORATE GOVERNANCE - rynek regulowany"

  Zarząd CUBE.ITG S.A. (Spółka) informuje, że w dniu 3 kwietnia 2014 roku Spółka otrzymała dostęp do Systemu Elektronicznej Bazy Informacji (EBI) w typie "CORPORATE GOVERNANCE - rynek regulowany" - dla spółek notowanych na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W związku z powyższym Spółka rozpoczyna z dniem dzisiejszym korzystanie z Systemu EBI w nowym typie. Podstawa prawna: § 10 Załącznika do Uchwały Nr 646/2011 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w War
 • Zawarcie umów typu lock-up

  Zarząd 2Intellect.com S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje iż w dniu dzisiejszym wpłynęły do siedziby Spółki podpisane umowy o ograniczeniu zbywalności typu "lock-up". Przedmiotem umów o ograniczeniu zbywalności typu "lock-up" z datą 12.03.2014 r. jest 1.200.000 szt. akcji serii A Emitenta oraz 250.000 szt. akcji serii B Emitenta. Łącznie umowami ograniczenia zbywalności typu "lock-up" zostało objętych 1.450.000 szt. akcji serii A i serii B stanowiących 65,91 % walorów
 • Dla kogo Oscary 2014?

  Dla kogo Oscary 2014?

  Oscarowa noc wciąż przed nami, ale użytkownicy portalu INTERIA.PL, głosując w ankietach, już wybrali swoich faworytów w najważniejszych kategoriach. Czy ich typy pokryją się z werdyktem członków Akademii Filmowej, przekonamy się za kilkanaście godzin.
 • 19 mln Polaków w sieci. Cztery typy internautów

  19 mln Polaków w sieci. Cztery typy internautów

  Nomadzi i sieciowi pragmatycy, postwykluczeni i dzieciarnia 3xS. Każdy surfuje na swój sposób.
 • DM IDM wytypował 20 faworytów

  DM IDM wytypował 20 faworytów

  Analitycy DM IDM, w raporcie miesięcznym z grudnia, wytypowali 20 spółek, które potencjalnie mogą zachowywać się w styczniu lepiej niż reszta rynku. Wśród potencjalnie słabszych spółek wymienili dziewięć firm. DM IDM podał także swoje typy na 2014 r.
 • Finał 6. edycji "Mam talent": Nasze typy

  Finał 6. edycji "Mam talent": Nasze typy

  W sobotę, 30 listopada, 10 uczestników szóstej edycji "Mam talent" walczyć będzie o nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Kto ma największe szanse, żeby się o tę niemałą kwotę wzbogacić?
 • Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Lubi włoską kuchnię i wygodne łóżka, choć na wylegiwanie się nie ma czasu. Filipa Bobka oglądamy w serialach "Hotel 52" i "2XL", wkrótce zaś zobaczymy w teatrze.