Tylko taniec

Artykuły - Tylko taniec (26)

 • Liszowska wraca do Polski... na 4 wieczory!

  Liszowska wraca do Polski... na 4 wieczory!

  Wbrew krążącym ostatnio plotkom, jakoby Joanna Liszowska nie wracała na plan "Tylko taniec", jurorka talent-show pojawi się w piątek, 25 października, na planie pierwszego półfinałowego odcinka.
 • Anna Jujka: Zwracam uwagę na wszystko

  Anna Jujka: Zwracam uwagę na wszystko

  Tańczy od siódmego roku życia. Pracuje również jako choreograf i pedagog. W czwartej edycji programu "Tylko taniec. Got To Dance" Anna Jujka znowu jest jurorką.
 • To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  Wachlarz technik i stylów - hip hop, breakdance, belly dance, salsa i samba. Do tego afro dance, burleska i disco polo. Kto zrobił na jurorach wrażenie i dostał szansę na udział w programie "Tylko taniec. Got to dance"?
 • Liszowska: Jestem temperamentna

  Liszowska: Jestem temperamentna

  Szczęśliwa jest wtedy, gdy może być aktywna. Joanna Liszowska jako jurorka w "Got To Dance. Tylko Taniec" i Patrycja w "Przyjaciółkach" z pewnością nie narzeka na nudę. Ale pełnię szczęścia czuje przy córce i mężu.
 • "Tylko taniec": Zawróciła w głowie Anderszowi

  "Tylko taniec": Zawróciła w głowie Anderszowi

  Nazywa się Paulina Turska i zawróciła w głowie jurorowi "Tylko taniec" - Alanowi Anderszowi. Zobaczcie przed telewizyjną premierą fragmenty sensualnego występu uczestniczki tanecznego show Polsatu.
 • "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  Ma na imię Marek. Jest byłym żołnierzem. I jak sam przyznaje, wyszkolił blisko 15 tys. żołnierzy. Czy zachwyci jurorów programu "Tylko taniec"? Show Polsatu wraca na antenę już w najbliższy piątek!
 • Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Nowa współprowadząca i zupełnie nowy juror - widzowie trzeciej edycji popularnego tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" muszą przygotować się na zmiany. Premierowy odcinek trzeciej serii już Polsat wyemituje 1 marca o godz. 20.
 • Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joannę Liszowską możemy obecnie oglądać w programie "Tylko taniec. Got to dance", gdzie jako jurorka ocenia taneczne umiejętności oraz w roli temperamentnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zdradziła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu jurorką i za co lubi graną przez siebie postać.
 • "Tylko taniec": Ostatni półfinał

  "Tylko taniec": Ostatni półfinał

  W piątek, 4 maja, w kolejnym odcinku tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" zobaczymy ostatnich półfinalistów, którzy powalczą o wejście do finału. Kto okaże się najlepszy?
 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  W połowie maja rozpoczną się precastingi do drugiej edycji programu "Tylko taniec. Got to dance". Telewizja Polsat postanowiła, że nowe odcinki tego tanecznego show widzowie obejrzą jesienią tego roku.

Filmy - Tylko taniec (17)

 • "Tylko taniec": Spowodowała, że Alan się jąkał

  Gdy Paulina Turska wchodziła na scenę, Alan nie mógł oderwać od niej wzroku. Gdy odwróciła się tyłem do jurorów, żeby rozpocząć swój taniec, juror wręcz oniemiał. Po intrygującym występie Pauliny, Alan zaczął się nieporadnie jąkać z wrażenia...
 • "Tylko taniec": On kocha Beyonce i tańczy... na szpilkach

  Erwin Stefaniuk spędził w placówkach wychowawczych blisko 12 lat. Interesuje się modą i fryzjerstwem. Jego stylem tanecznym jest jazz funk i wacking. Obie te techniki ze sobą łączy i nazywa "sexy hip hop".
 • "Tylko taniec": Były żołnierz zatańczy dla ciebie!

  Ma na imię Marek. Jest byłym żołnierzem. I, jak sam przyznaje, wyszkolił blisko 15 tys. żołnierzy. Teraz ma marzenie. Nie byle jakie marzenie. Chce otworzyć szkołę tańca. Ale nie taką zwykłą. Chciałby założyć szkołę tańca... disco polo. Dlaczego? Bo jest absolutnym fanem tego gatunku. Po prostu kocha disco polo!
 • Mazurówna kłóci się z uczestniczką programu "Tylko taniec"!

  Krystyna Mazurówna do tej pory uchodziła za ciepłą, spokojną, wyważoną, a przede wszystkim bardzo profesjonalną jurorkę w programie "Tylko taniec". Jednak coś pękło. Po jednym z występów, kiedy na scenie pojawiła się żeńska formacja z tańcem orientalnym, Mazurówna postanowiła ostro zareagować. Występ grupy Al-Mara zdecydowanie nie przypadł jej do gustu. Swoją krytykę wyraziła w kilku mocnych słowach.