Tylko nas dwoje

Artykuły - Tylko nas dwoje (29)

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Wiosną 2010 roku Polsat wyemitował pierwszy i jak się potem okazało ostatni sezon programu rozrywkowego "Tylko nas dwoje". Show mimo niezłych wyników oglądalności nie zagościł na dłuższy czas na wizji. Kto był jego największym wygranym, a kto chciałby o nim zapomnieć?
 • "Hotel 52": 3 mln widzów

  "Hotel 52": 3 mln widzów

  W czwartek, 27 maja, telewizja Polsat zakończyła emisję serialu "Hotel 52", który pod względem oglądalności pokonał nowy show stacji "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us".
 • Wiśniewski o żonie: Pokazała ułomność

  Wiśniewski o żonie: Pokazała ułomność

  Wpis o zaskakującej i niepokojącej treści pojawił się na blogu Michała Wiśniewskiego. Lider ich Troje nisko ocenił udział małżonki Ani w programie "Tylko nas dwoje".
 • Cichopek gorsza od... Cichopek

  Cichopek gorsza od... Cichopek

  Pierwszą edycję show Polsatu "Tylko nas dwoje" śledziło przed telewizorami średnio 2,1 mln osób. To jeszcze mniej, niż wynosiła widownia poprzedniego "muzycznego" programu tej stacji - "jak Oni śpiewają".
 • "Tylko nas dwoje": 2,8 mln widzów

  "Tylko nas dwoje": 2,8 mln widzów

  Zakończyła się pierwsza edycja rozrywkowego programu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us", który zanotował nieco lepszą widownię od ostatniej edycji show "jak Oni śpiewają".
 • Paulina Sykut wygrała "Tylko nas dwoje"!

  Paulina Sykut wygrała "Tylko nas dwoje"!

  Wielki finał "Tylko nas dwoje" już za nami! Kto wygrał? Aż trudno w to uwierzyć, ale statuetkę zgarnęła Paulina Sykut, która nie była faworyzowana przez jury.
 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale programu "Tylko nas dwoje" zobaczymy i usłyszymy trzy pary, które zaśpiewają w sumie... 11 piosenek. Zwycięzcy pojadą w podróż marzeń po Ameryce Południowej.
 • Karolak: Od aktora do jurora

  Karolak: Od aktora do jurora

  Tomasz Karolak jest obecnie najbardziej pożądanym aktorem telewizyjnym. O jego udział ubiegają się nie tylko serialowi producenci, ale także twórcy programów rozrywkowych. W ostatniej produkcji Polsatu, "Tylko nas dwoje", Karolak udowodnił, że jest nie tylko dobrym aktorem, ale rteż świetnym showmanem. Swoim dowcipem dorównuje samej Dodzie!
 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Artur Partyka i Paulla oraz Radek Brzóska i Kasia Cerekwicka pożegnali się w sobotni wieczór z programem "Tylko nas dwoje".
 • Cichopek jak w "Moulin Rouge"

  Cichopek jak w "Moulin Rouge"

  Tango i disco będą królowały na scenie "Tylko nas dwoje" w sobotni wieczór w półfinale polsatowskiego show. Wydarzeniem wieczoru będzie wokalny duet Katarzyny Cichopek i Mariusza Kałamagi.