tydzień mody

Synonimy:
fashion week,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tydzień mody (19)

 • Narzeczona Grzegorza Krychowiaka wróciła do Paryża. Miała powód

  Narzeczona Grzegorza Krychowiaka wróciła do Paryża. Miała powód

  Grzegorz Krychowiak, po wypożyczeniu z Paris Saint-Germain do West Bromwich Albion, wraca do wielkiej piłki, a przede wszystkim do regularnych meczów. Swoisty powrót, ale w zupełnie innym celu, ma miejsce także w przypadku narzeczonej reprezentanta Polski - Célii Jaunat, która deszczową Anglię zamieniła na jedną ze światowych stolic mody.
 • Znany projektant odwiedzi polski Tydzień Mody

  Znany projektant odwiedzi polski Tydzień Mody

  53 pokazy i prawie 1500 premierowych sylwetek na sezon wiosna-lato 2013 zapowiadają organizatorzy jesiennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Galę otwarcia uświetni portugalski projektant Nuno Baltazar. Impreza startuje 24 października w Łodzi.
 • Dan Zarug - kontrowersyjny projektant z Rumunii

  Dan Zarug - kontrowersyjny projektant z Rumunii

  ​Jeśli podążacie za trendami, trzymajcie się mocno. Niewykluczone bowiem, że już niebawem prawdziwym "must have" każdego modnego faceta będzie... afrykańska maska z koralików zakrywająca niemal całą twarz!
 • Przestrzeń dobrej energii

  Przestrzeń dobrej energii

  6 października 2010 roku podczas II Międzynarodowego Kongresu Energii Odnawialnej Green Power odbył się pokaz mody ekologicznej autorstwa Maldoror i Joanny Paradeckiej - Przestrzeń dobrej energii.
 • Victoria Beckham na Fashion Week

  Victoria Beckham na Fashion Week

  Victoria Beckham pokazała swoją kolekcję na Tygodniu Mody w Nowym Jorku. Czy to oznacza, że świat wielkiej mody zaakceptował Posh?
 • Fashion Week

  Fashion Week

  Podczas łódzkiego pokazu "Pod dachami Paryża" Viola Śpiechowicz zaprezentowała swoją najnowszą autorską kolekcję.
 • Ruszył pierwszy Fashion Week

  Konkurs dla młodych projektantów Fashion Designer Awards rozpoczął w czwartek wieczorem pierwszy Tydzień Mody (Fashion Week) w Łodzi.
 • Tydzień Mody w Mediolanie

  Tydzień Mody w Mediolanie

  Mediolańskie wybiegi zdominowała seksownie wystylizowana kobieca sylwetka - i nie mamy tu na myśli Donatelli Versace, która zamknęła Tydzień Mody w Mediolanie pokazem o odmiennym charakterze.
 • Fashion Week Poland 28.05-05.06 Łódź

  Najnowsze kolekcje Roberto Cavalli, Gaspard Yourkiewich, Agatha Ruiz de la Prada na łódzkich wybiegach.
 • Cracow Fashion Awards 2009

  Po raz trzynasty w historii, po raz trzeci pod nazwą Cracow Fashion Awards a po raz pierwszy pod patronatem Myspace.com oraz jako część Cracow Fashion Week odbędzie się największy polski pokaz młodych projektantów mody, absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Filmy - Tydzień mody (4)

 • Wywiad z Klaudiuszem Ićkiem

  Wywiad z projektantem Klaudiuszem Ićkiem, twórcą fryzur, założycielem i mentorem Claudius Hair Tresser Academy. Najnowsza kolekcja Claudius Scissors została zaprezentowana podczas II edycji Fashion Square w Krakowie.
 • Puszyste kobiety też chcą wyglądać stylowo!

  Wielka moda tylko dla kobiet w rozmiarze 34? Czas skończyć z tym poglądem! Z takiego założenia wyszła projektantka Eden Miller, która podczas prestiżowego Nowojorskiego Tygodnia Mody zaprezentowała pierwszą w historii tej imprezy kolekcję dla kobiet o puszystych kształtach. Czyżby zatem nadchodził koniec epoki "wieszaków" na wybiegach?
 • Kate Rozz: Uwielbiam modę

  Podczas Paris Fashion Week zapytano aktorkę i modelkę, Kate Rozz o jej zainteresowanie modą i o miłość do ubrań projektu Macieja Zienia.
 • Rok 2010 w modzie

  10 lat duetu Paprocki-Brzozowski, kolekcje Baczyńskiej i Zienia, Fashion Week w Łodzi - oto "modowe" podsumowanie 2010 roku.