Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9

Artykuły - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 (10)

Filmy - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 (7)

 • Joanna Lazer o udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Joanna Lazer podkreśla, że dzięki udziałowi w show "Twoja twarz brzmi znajomo" odkryła zupełnie nową stronę swojej osobowości artystycznej i mogła się sprawdzić w gatunkach, które z pozoru w ogóle nie pasowały do jej temperamentu. Program dodał jej odwagi, zainspirował do kolejnych muzycznych odkryć i uświadomił, że ma w sobie więcej możliwości, niż myślała.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Dwóch Wiśniewskich na scenie

  W najbliższym odcinku show zobaczymy Michała Wiśniewskiego. I to w dwóch osobach! Najpierw wcieli się w niego Filip Lato i wykona „Zawsze z tobą chciałbym być” - wielki przebój zespołu Ich Troje, który znalazł się w wydanym w 2001 roku albumie „AD.4”. Jak jego występ oceni prawdziwy Michał Wiśniewski?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa

  Wydawać by się mogło, że Tadeusz Nalepa jest postacią niepodrabialną. Był jednym z najbardziej wpływowych artystów polskiej sceny muzycznej, genialnym gitarzystą i człowiekiem, który zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w historii polskiego rocka i bluesa. W najbliższym odcinku w Tadeusza Nalepę wcieli się Andrzej Młynarczyk. Podobny?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Izabella Miko jako Prince

  W najbliższym odcinku "TTBZ" Izabella Miko przeistoczy się w Prince’a w przeboju „Kiss”. Emisja, tradycyjnie w sobotę, po godz. 22.