Twoja twarz brzmi znajomo 5

Artykuły - Twoja twarz brzmi znajomo 5 (32)

 • Ola Szwed o finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Byłam oszołomiona

  Ola Szwed o finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Byłam oszołomiona

  "Po ogłoszeniu werdyktu byłam oszołomiona i zszokowana. Przez kilkanaście godzin nie docierało do mnie to, że wygrałam" - mówi szczęśliwa Ola Szwed, zwyciężczyni 5. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
 • Aleksandra Szwed zwycięża w 5. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Aleksandra Szwed zwycięża w 5. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Na ten moment fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekali aż 10 tygodni. Za nami wielki finał piątej edycji tego rozrywkowego show Polsatu. Do walki o Złotą Twarz i 100 tys. złotych na cel charytatywny stanęli Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Jerzy Grzechnik i Dariusz Kordek.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Przed finałem [wideo]

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Przed finałem [wideo]

  Już w sobotę, 14 maja, dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą piątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczymy fragment jednego z występów!
 • Aleksandra Szwed: Gotowa na finał

  Aleksandra Szwed: Gotowa na finał

  Aleksandra Szwed jest zadowolona z piosenek, które wykonywała w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że aż trzy razy wylosowała swoje wymarzone utwory. Szczególnie mocno zależało jej na zaśpiewaniu "W dobrą stronę" Dawida Podsiadły. Kilka razy zazdrościła jednak kolegom wyników losowania. Tak było w przypadku Katarzyny Zielińskiej, która trafiła na "When You're Good to Mama" Queen Latifah.
 • Dariusz Kordek: Każdy chce być zwycięzcą

  Dariusz Kordek: Każdy chce być zwycięzcą

  W ostatnim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w wielką gwiazdę muzycznego kina. Poprzeczkę zawiesił wysoko, bo jego występy komentują dzieci. Na widok metamorfozy taty mówią np. "Taki śmieszny potwór".
 • Jerzy Grzechnik jako Ne-Yo. Kreacja na miarę finału

  Jerzy Grzechnik jako Ne-Yo. Kreacja na miarę finału

  ​W minionym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Jerzy Grzechnik wcielił się w Ne-Yo. To była metamorfoza na miarę wygranej.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy skład finału!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy skład finału!

  Aleksandra Szwed, Dariusz Kordek, Jerzy Grzechnik oraz Katarzyna Pakosińska awansowali do finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wystąpi w finale?

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wystąpi w finale?

  Przed nami przedostatni odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 7 maja, późnym wieczorem dowiemy się, kto zaśpiewa w wielkim finale.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Niesamowici Grzechnik i Szwed [wideo]

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Niesamowici Grzechnik i Szwed [wideo]

  Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wyemitowany w Polsacie 30 kwietnia, przyniósł wiele emocji. Takiej sytuacji podczas głosowania w programie jeszcze nie było. A wszystko za sprawą Jerzego Grzechnika i Aleksandry Szwed. Zobaczcie, co sami o tym mówią!
 • "Twoja twarz brzmi znajomo" [odcinek 8]: Kolejna wygrana Jerzego Grzechnika

  "Twoja twarz brzmi znajomo" [odcinek 8]: Kolejna wygrana Jerzego Grzechnika

  Jerzy Grzechnik wygrał ósmy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Pieniądze na wybrany cel charytatywny przekazała jednak Aleksandra Szwed.

Filmy - Twoja twarz brzmi znajomo 5 (9)