mobtech - TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (14)

 • Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej twierdzi, że abonament za mobilną telewizję nie powinien wynosić więcej niż kilkanaście złotych. Okazuje się jednak, że telewizja w komórce będzie droższa chyba, że... uda się przekonać do niej abonentów.
 • Podział TP w przyszłym roku

  Podział TP w przyszłym roku

  Decyzji dotyczącej podziału Telekomunikacji Polskiej możemy spodziewać się w połowie przyszłego roku zapowiedziała na antenie TVN CNBC Biznes Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 • Agent w Idei

  Idea Optima jest głównym sponsorem rozpoczętej wczoraj trzeciej edycji programu TVN "Agent". Z tego powodu uruchomiono grę Agent.
 • Co nowego w Idei?

  Od 25 stycznia można poprzez SMS-y uzyskać kody dostępu do strony www.dialer.pl. Każdy, kto chce otrzymać dostęp, powinien wysłać wiadomość tekstową na numer 7960. Treść tej wiadomości to DAD x dla foto lub DAC x dla filmów (x jest liczbą określającą numer serwisu, do którego chcemy mieć dostęp). Opłata za SMS-a wynosi 9 PLN netto. W odpowiedzi użytkownik otrzyma login, hasło i nazwę strony. Hasło ważne jest po 10 minutach od wprowadzenia na stronie.
 • Złap agenta TVN-u

  Jutro (30.12) Telewizja TVN rozpoczyna zabawę dla posiadaczy komórek o nazwie"Złap agenta". Zabawa polega na odgadnięciu kto jest tytułowym agentem w drugiej edycji popularnego programu TVN o takiej właśnie nazwie. Jeżeli widz odgadnie kto jest agentem w pierwszym tygodniu to otrzyma 12 punków, jeśli uda mu się to w drugim tygodniu - 11 punktów, itd. Po zakończeniu emisji programu "Agent" odbędzie się losowanie nagród.
 • Nowy konkurs TVN i Idea

  W dniach od 20 do 26 grudnia 2001 r. na antenie TVN odbędzie się konkurs, który polega na wybraniu jednej spośród wszystkich dwudziestu dziewięciu osób biorących udział w pierwszej i drugiej edycji reality show BIG BROTHER. Każdy kto chce wziąć udział w zabawie może wysyła SMS pod numer 7222 wpisując w treści numer wytypowanej przez siebie osoby (1 do 29). Koszt wysłania SMS-a wynosi 2 zł (netto).
 • Reuters Plus GSM

  Plus GSM rozpoczął wspólnie z Reutersem prace nad uruchomieniem kolejnych usług informacyjnych zapewniających klientom biznesowym dostęp do szerokiego zakresu najbardziej aktualnych wiadomości. Dzięki tej współpracy dostępne będą m.in. notowania kluczowych indeksów światowych, dane giełdowe rynku obligacji i kontraktów terminowych.
 • TVN 24 w palmtopie

  TVN 24 w palmtopie

  Fakty TVN w palmtopie? Dlaczego nie - sieć Era oraz Compaq i telewizja TVN 24 rozpoczęły testy usługi Transmisja Wideo w sieci Era. W próbach przekazu obrazu wprost do kieszonkowego komputera za pomocą transmisji danych GPRS uczestniczy grupa biznesowych abonentów Ery.
 • Era wybiera TVN

  Sieć Era przygotowała unikatowy system zbierania informacji od ankieterów Pracowni Badań Społecznych, którzy znajdować się będą w około 1000 punktów wyborczych rozmieszczonych na terenie całej Polski podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych.
 • Minister Szyszko urlopowany

  Premier Jerzy Buzek urlopował dzisiaj ministra łączności Tomasza Szyszkę w związku z listem NIK o nieprawidłowościach w tym resorcie. "Fakty" TVN podały, że NIK skierowała do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez jednego z byłych doradców ministra Szyszki. Zarzuca się mu praktyki korupcyjne. Premier twierdzi, że urlopowanie ministra nie przesądza o czyjejkolwiek winie.