Tv Puls

Artykuły - Tv Puls (98)

 • Marcin Wójcik nie tylko o show "Następny proszę!": Można śmiać się ze wszystkiego

  Marcin Wójcik nie tylko o show "Następny proszę!": Można śmiać się ze wszystkiego

  "Mnie najbardziej inspiruje polityka, bo uwielbiam ludzi, którzy są niekompetentni" - mówi w rozmowie z Interią Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru. Popularny kabareciarz od 30 września będzie prowadził nowy rozrywkowy program w TV Puls "Następny proszę!". Teleturniej nie ma jednak nic wspólnego z polityką. O co tu więc chodzi?
 • "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" w TV Puls

  "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" w TV Puls

  Kolejna "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" odbędzie się w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Koncert będzie można zobaczyć 24 sierpnia w TV Puls.
 • 20. Mazurska Noc Kabaretowa w Telewizji Puls

  20. Mazurska Noc Kabaretowa w Telewizji Puls

  20. jubileuszowa Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się w sobotę, 7 lipca, w Mrągowie. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się pod hasłem "Niech żyje widz". Na scenie zobaczymy między innymi Artura Andrusa, Grupę Mo Carta, Kabaret Moralnego Niepokoju i Jerzego Kryszaka.
 • "Lombard. Życie pod zastaw": Dobry start drugiego sezonu

  "Lombard. Życie pod zastaw": Dobry start drugiego sezonu

  Dobrze wystartował drugi sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Produkcję, która zdobyła Telekamerę "Tele Tygodnia" 2018 w kategorii serial fabularno-dokumentalny, można oglądać w TV Puls.
 • Jesienne propozycje telewizji Puls

  Jesienne propozycje telewizji Puls

  Jak będzie wyglądała jesień w kanałach Puls i Puls 2? Wśród nowości m.in. dwie produkcje własne, czyli seriale "Lekarze na start" oraz "Lombard. Życie pod zastaw" oraz zagraniczne hity, cykle filmowe, nowy sezon programu rozrywkowego "Ale numer!" oraz amerykańskie seriale kryminalne.
 • "Lekarze na start": Nowy serial Tadeusza Lampki w TV Puls

  "Lekarze na start": Nowy serial Tadeusza Lampki w TV Puls

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu TV Puls "Lekarze na start". Widzowie zobaczą produkcję jesienią.
 • TV Puls HD od 19.10 w ofercie nc+

  TV Puls HD od 19.10 w ofercie nc+

  Telewizja Puls zwiększa zasięg nadawania kanału TV Puls w jakości HD. Od środy, 19 października br., TV Puls HD dołączy do oferty platformy nc+. Stacja będzie dostępna na pozycji 20. - poinformowało biuro reklamy TVN Media (Scripps Networks Interactive), które zajmuje się sprzedażą reklam m.in. w kanałach Telewizji Puls, a którego właściciel jest jednym z udziałowców ITI Neovision, operatora nc+. Dodajmy, iż abonenci nc+ mają już dostęp do TV Puls w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.
 • Ruda z Red Lips rusza w Polskę ("Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!")

  Ruda z Red Lips rusza w Polskę ("Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!")

  3 października zadebiutuje nowy program rozrywkowy "Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!". W roli prowadzącej wystąpi wokalistka Ruda z grupy Red Lips.
 • Kto może kupić Telewizję Puls?

  Kto może kupić Telewizję Puls?

  Czy Telewizja Puls w najbliższych miesiącach zmieni właściciela? Ten scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny. W rozmowie z Wyborcza.biz prezes spółki Dariusz Dąbski poinformował, że cały czas zgłaszają się do niego bardzo znaczący gracze. Zainteresowanie kupnem stacji rośnie. Kto może zatem kupić Puls i dlaczego jest to takie opłacalne?
 • TV Puls z audiodeskrypcją na satelicie

  TV Puls z audiodeskrypcją na satelicie

  Do przekazu kanału TV Puls dostępnym w przekazie satelitarnym dołączona została dodatkowa ścieżka dźwiękowa.

Filmy - Tv Puls (1)