Trzej Muszkieterowie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Trzej muszkieterowie (Film (1973)[The Three Musketeers] Reż.Richard Lester) , Trzej muszkieterowie (Film (1993)[The Three Musketeers] Reż.Stephen Herek) Trzej muszkieterowie (Film (2004)[Mickey's 'The Three Musketeers'] Reż.Donovan Cook)

Artykuły - Trzej Muszkieterowie (18)

 • "Trzej muszkieterowie": Nowa ekranizacja kultowej powieści. Będzie czarnoskóry muszkieter?

  "Trzej muszkieterowie": Nowa ekranizacja kultowej powieści. Będzie czarnoskóry muszkieter?

  "Trzej muszkieterowie" Aleksandra Dumasa to jedna z najchętniej przenoszonych na ekran powieści. I choć wydawać by się mogło, że została zekranizowana już na wszelkie możliwe sposoby - od wysokobudżetowych produkcji po seriale animowane - to znaleźli się filmowcy, którzy mają pomysł na kolejną adaptację. W rolach głównych wystąpią w niej m.in. Eva Green, Vincent Cassel i Vicky Krieps.
 • Ostatni drink prawdziwego muszkietera

  Ostatni drink prawdziwego muszkietera

  Oliver Reed został gwiazdą filmową z przypadku. Stał się znany z roli niepokornego Atosa w "Trzech muszkieterach". Jednak najbardziej słynął ze swego hulaszczego trybu życia, które skończyło się w jego stylu: ze szklaneczką whisky w dłoni i kobietą u boku...
 • Julie Delpy: Kobieta z kamerą

  Julie Delpy: Kobieta z kamerą

  Julie Delpy zdobyła sławę dzięki rolom w takich filmach, jak "Europa, Europa", "Trzej muszkieterowie" czy "Przed wschodem słońca". Co jednak ciekawe, ona sama nie patrzy na siebie przez pryzmat swoich aktorskich dokonań. Piękna Francuzka - która lubi mówić o sobie, że jest "świruską" - o wiele bardziej komfortowo czuje się w skórze reżysera.
 • Wyzwolony Orlando Bloom

  Wyzwolony Orlando Bloom

  Orlando Bloom zapragnął zmian. Gwiazdor przyznaje, że przyjął rolę w filmie "Trzej muszkieterowie 3D" głównie dlatego, że chciał wreszcie zagrać czarny charakter.
 • Kostiumowo, ale współcześnie

  Kostiumowo, ale współcześnie

  Aż dwie z pięciu premier tygodnia to ekranizacje popularnych i znanych na całym świecie powieści. "Trzej muszkieterowie" Paula W.S. Andersona to trójwymiarowa potyczka z dziełem Aleksandra Dumasa, z kolei "Jane Eyre" jest próbą oddania ducha klasycznej powieści Charlotte Bronte.
 • Gorąca para: Ona gra, on - reżyseruje

  Gorąca para: Ona gra, on - reżyseruje

  Aktorka Milla Jovovich i reżyser Paul W.S. Anderson to para nie tylko zawodowa. Od dawna plotkuje się o ich związku, a już dziś do kin wchodzi ich najnowszy film - "Trzej Muszkieterowie 3D".
 • Marzy się o tym, co można mieć!

  Marzy się o tym, co można mieć!

  "Trzej Muszkieterowie 3D", reż. Paul W.S. Anderson, Niemcy, USA, Wielka Brytania 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 14 października 2011 roku.
 • Najsłynniejsza femme fatale?

  Najsłynniejsza femme fatale?

  O takich jak ona mówią, że sprzedała duszę diabłu. Niebezpieczna, seksowna i wyrafinowana. Szalenie inteligentna mistrzyni kłamstwa, bezlitosna intrygantka, zwinna kocica, która nie boi się skoków na bungee. Potrójna agentka, której wszystko uchodzi na sucho. Milady de Winter - jedna z najsłynniejszych femme fatale. W filmie "Trzej Muszkieterowie 3D" w jej postać wciela się piękna Milla Jovovich.
 • Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Już 14 października na ekranach polskich kin zadebiutuje nowa ekranizacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Trzej muszkieterowie". Za zrealizowany w technologii 3D film odpowiada Paul W.S. Anderson (seria "Resident Evil"). Kogo zobaczymy w rolach ikonicznych bohaterów?
 • Kim jest młody D'Artagnan?

  Kim jest młody D'Artagnan?

  Film "Trzej muszkieterowie 3D" trafi do polskich kin już 14 października. W rolę słynnego muszkietera D'Artagnana wcielił się młody amerykański aktor Logan Lerman.