travolta

Artykuły - Travolta (64)

 • Travolta fanem reprezentacji Australii

  Travolta fanem reprezentacji Australii

  Słynny aktor amerykański John Travolta jest fanem piłkarskiej reprezentacji Australii - Socceroos, mimo że ta drużyna przegrała tydzień temu z USA w towarzyskim meczu (3-1).
 • Travolta dopinguje Australijczyków

  Travolta dopinguje Australijczyków

  Przygotowujący się po raz kolejny do roli ojca John Travolta zabrał swoją ciężarną żonę Kelly Preston i ich córkę Ellę do RPA, aby cała rodzina mogła obejrzeć ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej, która odbyła się 10 czerwca w słynnej dzielnicy Soweto w Johannesburgu.
 • Travolta: Bohater czy sekciarz?

  Travolta: Bohater czy sekciarz?

  Szlachetny bohater czy cyniczny sekciarz? John Travolta znowu budzi kontrowersje. Oskarża się go, że jako wysłannik scjentologów żeruje na cudzej tragedii.
 • Travolta zawiózł pomoc dla Haiti

  Travolta zawiózł pomoc dla Haiti

  Amerykański aktor John Travolta osobiście usiadł za sterami własnego Boeinga 707, którym przetransportował do haitańskiej stolicy Port-au-Prince dostawy żywności i środków medycznych, a także lekarzy i przedstawicieli Kościoła scjentologicznego - podała AP.
 • John Travolta poleciał dla Haiti

  John Travolta poleciał dla Haiti

  Amerykański aktor John Travolta osobiście usiadł za sterami własnego Boeinga 707, którym przetransportował do haitańskiej stolicy Port-au-Prince dostawy żywności i środków medycznych, a także lekarzy i przedstawicieli Kościoła scjentologicznego - podała we wtorek AP.
 • Robin Williams i John Travolta w komedii

  Robin Williams i John Travolta w komedii

  Jeszcze niedawno śmialiśmy się do łez z szalonych perypetii bohaterów filmu "Kac Vegas". Kolejna nieprzewidywalna komedia - "Stare wygi", zapowiada się równie zabawnie.
 • Scjentologiczny western?

  Scjentologiczny western?

  John Travolta pragnie zagrać u boku Toma Cruise w remake'u klasycznego westernu "Butch Cassidy i Sundance Kid".
 • Travolta i tajne taśmy

  Travolta i tajne taśmy

  Przełom w procesie, który od kilku tygodni toczy się na Bahamach w sprawie wyłudzenia od Johna Travolty 25 milionów dolarów, związanego z jego rzekomą rezygnacją z opieki lekarskiej dla syna, co doprowadziło do jego śmierci. Ława przysięgłych obejrzała sekretne taśmy.
 • Travolta zeznaje przed sądem

  Travolta zeznaje przed sądem

  John Travolta zeznał w środę przed sądem na wyspach Bahama, że za wszelką cenę starał się ratować swojego umierającego syna za pomocą reanimacji. We wtorek rozpoczął się proces, w którym aktor oskarża dwóch mężczyzn o wymuszenie w związku z niedawną śmiercią jego syna - Jetta.
 • Hollywood jedzie do Francji

  Hollywood jedzie do Francji

  Gwiazdy Hollywood coraz chętniej ściągają do Francji, zachęcone wprowadzonymi tam od tego roku ulgami podatkowymi dla zagranicznych filmowców. Już wkrótce nad Sekwaną pojawią się na planie filmowym m.in.: Leonardo DiCaprio, Woody Allen i John Travolta.