InteriaTV - transfery

Synonimy:
piłkarskie transfery, zakupy piłkarzy
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Transfery (4)

 • Wielkie pieniądze w piłce nożnej

  W ostatnich tygodniach świat piłki nożnej żył m.in. rekordową kwotą transferową. Neymar, brazylijski piłkarz FC Barcelona, przeszedł do PSG za 222 mln euro! Zarabia teraz 135 tys. euro... dziennie. Ale takich rekordów w tym sporcie nie brakuje. Zobaczcie, ile zarabiają piłkarze i ile płacą za nich kluby.
 • Hity ostatniego dnia okienka transferowego

  Oto najgłośniejsze transfery piłkarzy w ostatnim dniu letniego okienka transferowego 2016!
 • Polskie kluby piłkarskie niewiele zyskują na transferach

  W ostatnich czterech latach [od rekordowego sezonu 2010/2011 – red.] wydatki na transfery skurczyły się czterokrotnie. Łącznie w ciągu pięciu ostatnich lat kluby wydały 34 mln euro. To mniej niż na przykład w trakcie jednego okienka transferowego wydał Szachtar Donieck, czyli 47 mln euro. Czterokrotny spadek wydatków do poziomu około 3,5 mln euro w ostatnim roku pokazuje, że bez inwestycji nie mamy co liczyć na dobrą pozycję w pucharach – przekonuje w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Paweł Zaczyński, menedżer audytu w Grant Thornton.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego - Co zrobi nasz Bobek?!

  Nie ustają spekulacje gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Robert Lewandowski. Kilka pomysłów na rozwiązanie problemu ma Tomasz Olbratowski. Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.