Fakty - tragedia

Artykuły - Tragedia (207)

 • RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  RMF24: Dramat w Nysie. Koń stratował dziecko

  Podczas przemarszu orszaku Trzech Króli w Nysie na Opolszczyźnie doszło do tragedii. Spłoszony koń poturbował 4-letnie dziecko, które natychmiast przewieziono do szpitala. Policja ustala przyczyny wypadku.
 • "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  "Ogromna tragedia". Nieledwia wstrząśnięta śmiercią 12-latka

  Mieszkańcy Nieledwi (woj. śląskie) są wstrząśnięci śmiercią 12-letniego chłopca, przypadkowo zastrzelonego przez swojego kolegę w trakcie zabawy bronią myśliwską.
 • 14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  14-latka zginęła po potrąceniu przez pociąg

  Do tragedii doszło w Grzegorzewie w województwie wielkopolskim.
 • Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  Kolejna tragedia u wybrzeży Grecji

  ​Kolejny dramat uchodźców u wybrzeży Grecji. Na pokładzie łodzi, która zatonęła w pobliżu wyspy Farmakonisi, było 112 osób. Na morzu trwa akcja ratunkowa. Na razie z wody wydobyto ciała 28 osób, wśród nich niemowlęcia. 68 udało się uratować.
 • Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  Nepal: Tragiczny bilans ofiar tragedii

  ​39 zabitych - to jak dotąd oficjalny bilans lawin i śnieżyc w rejonie Annapurny w Nepalu. Według tamtejszego Stowarzyszenia Agencji Trekingowych, śmierć poniosły 43 osoby.
 • Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Pod Annapurną wciąż wiele osób zaginionych

  Po zejściu lawin pod Annapurną wciąż wiele osób jest zaginionych. Nadal nieznany jest los kilkudziesięciu osób. Według przedstawicieli nepalskich władz liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć, ponieważ nie zostały przeszukane jeszcze wszystkie obszary, w których zeszły lawiny.
 • Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Do tragicznego wypadku doszło w Delhi, koło 13:30 czasu miejscowego. Biały tygrys zaatakował ucznia, który zwiedzał tamtejsze zoo. Chłopca nie udało się uratować.
 • RMF24: Tragiczny pożar. "Ludzie krzyczeli, żeby ich ratować"

  Jedna osoba zginęła w nocnym pożarze w Namysłowie na Opolszczyźnie. W płomieniach stanęło mieszkanie na pierwszym piętrze. O sprawie informuje RMF FM.
 • RMF24: Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna

  RMF24: Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna

  Nawet do godz. 15 może być wstrzymany ruch pociągów przez Lębork w woj. pomorskim. Pod kołami SKM-ki zginął tam mężczyzna.
 • Wypadek w Klamrach. Nie będzie śledztwa

  Wypadek w Klamrach. Nie będzie śledztwa

  Nie będzie prokuratorskiego śledztwa w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Klamrach koło Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie). Domniemany 16-letni sprawca tragedii nie poniesie odpowiedzialności karnej. Dziś odbędzie się sekcja zwłok ofiar. W wypadku zginęło siedem osób.

Filmy - Tragedia (1)