Sport - tragedia

Artykuły - Tragedia (48)

 • Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Tragedia na boisku - złamał kark ciesząc się ze zdobycia gola

  Indyjski piłkarz Peter Biaksangzuala chciał uczcić zdobycie gola efektownym saltem, ale runął na ziemię, złamał kark i kilka dni później zmarł w szpitalu.
 • Tragedia rodzinna trenera Zagłębia Lubin Marka Bajora

  Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli w niemieckim Barsingahusen drugi etap przygotowań do zbliżającego się sezonu. Na zgrupowanie wyjechali wszyscy nowi piłkarze, ale zabrakło trenera Marka Bajora, który z powodu rodzinnej tragedii został w Polsce.
 • Tragedia na treningu rosyjskich biathlonistów

  Tragiczny wypadek wydarzył się podczas treningu rosyjskich biathlonistów na zgrupowaniu w Udmurcji (Rosja). W wyniku postrzelenia zmarł reprezentant kraju w konkurencji juniorów.
 • Tragedia na boisku. Piłkarz zmarł na atak serca

  26-letni piłkarz Frederico Da Costa Pinheiro zasłabł na boisku podczas meczu swojego drugoligowego zespołu Mesquita z Cabofriense, a po przewiezieniu do szpitala zmarł mimo akcji reanimacyjnej. Powodem zgonu było zatrzymanie akcji serca.
 • Gruzja w rozpaczy po śmierci Kumaritaszwiliego

  Gruzja w rozpaczy po śmierci Kumaritaszwiliego

  Gruzja pogrążyła się w rozpaczy po tragicznej śmierci saneczkarza Nodara Kumaritaszwiliego. Do zdarzenia doszło podczas piątkowego treningu na torze olimpijskim w Whistler.
 • Tragedia na torze. Saneczkarz z Gruzji nie żyje

  Tragedia na torze. Saneczkarz z Gruzji nie żyje

  Gruziński saneczkarz Nodar Kumaritaszwili zmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał w wypadku na treningu przed sobotnią rywalizacją na olimpijskim torze w Whistler.
 • Osobista tragedia menedżera kadry USA

  Osobista tragedia menedżera kadry USA

  Brendan Burke, syn generalnego menedżera reprezentacji USA w hokeju na lodzie na igrzyska olimpijskie w Vanocuver Briana Burke'a, zginął w piątek w wypadku samochodowym.
 • Tragedia na budowie Stadionu Narodowego

  Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wczorajszego wypadku na placu budowy Stadionu Narodowego - dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder. Według wstępnych ustaleń Państwowej Inspekcji Pracy przyczyną zdarzenia, w którym zginęły dwie osoby, było nieprawidłowe zapięcie haka pomostu roboczego.
 • Gołota: Co mogę powiedzieć? Tragedia. Film

  Tomasz Adamek po walce tryskał znakomitym humorem i chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy, a także rozdawał autografy wiwatującym na jego cześć kibicom. W odmiennym nastroju był Andrzej Gołota.
 • TdF: Iwanow wygrał 14. etap

  TdF: Iwanow wygrał 14. etap

  Rosyjski kolarz Siergiej Iwanow z grupy Katiusza wygrał 14. etap wyścigu Tour de France, długości 199 km z Colmar do Besancon. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał Włoch Rinaldo Nocentini (AG2R), ale na drugie miejsce awansował Amerykanin George Hincapie (Columbia), który traci do lidera tylko pięć sekund.