tożsamość

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tożsamość (Film (2010)[Unknown] Reż.Jaume Collet-Serra) , Tożsamość (Film (2003)[Identity] Reż.James Mangold)

Artykuły - Tożsamość (119)

 • Rusza mojeID. Ma rozwiązać problem haseł i loginów

  Rusza mojeID. Ma rozwiązać problem haseł i loginów

  Z usługi zdalnego potwierdzania tożsamości mojeID mogą już korzystać klienci PKO Banku Polskiego i PGNiG Obrót Detaliczny. Wkrótce z tego narzędzia będą mogli korzystać klienci dwóch kolejnych banków.
 • Skradziona tożsamość, czyli co z ta biometrią?

  Skradziona tożsamość, czyli co z ta biometrią?

  Nowy dowód osobisty, który ma być wydawany od 1 lipca 2013 r., wzbudza wiele kontrowersji. Zapraszamy do kolejnej odsłony dyskusji o wadach i zaletach projektowanego podstawowego dokumentu tożsamości.
 • "Tożsamość" na Blu-ray i DVD

  "Tożsamość" na Blu-ray i DVD

  W piątek, 23 września, do sklepów w całej Polsce trafia wydanie Blu-ray i DVD thrillera "Tożsamość". W produkcji, utrzymanej w duchu bestsellerowych powieści Roberta Ludluma, występują Liam Neeson i Diane Kruger.
 • W domu Olewnika zabito prostytutkę z Ukrainy?

  W domu Olewnika zabito prostytutkę z Ukrainy?

  Gdańska prokuratura próbuje ustalić tożsamość osoby, której krew znaleziono niedawno w domu Krzysztofa Olewnika. Portal wyborcza.pl informuje - powołując się na wiarygodne źródło - że w domu Olewnika mogło dojść do zabójstwa ukraińskiej prostytutki.
 • Odzyska to, co stracił?

  Odzyska to, co stracił?

  Od wtorku, 5 października, telewizja AXN rozpocznie emisję nowego, kryminalnego serialu telewizyjnego zatytułowanego "Tożsamość szpiega".
 • Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy PCC Intermodal S.A.

  Raport bieżący nr 35/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd PCC Intermodal S.A. ("Spółka") na podstawie art. 397 §1 i 2, art. 399 § 1, w związku z art. 402 (1) i 402 (2) Kodeksu spółek handlowych ("KSH") (Dz. U. z 2000 roku, nr 94, poz. 1037, z późniejszymi zmianami) oraz § 18 ust 4 Statutu Spółki, zwołuje na dzień 26 października 2010 roku, na godzinę 10:00 Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PCC Inte
 • Trwa identyfikacja ofiar wypadku autokaru

  Trwa identyfikacja ofiar wypadku autokaru

  Niemiecka policja potwierdziła dotychczas tożsamość jednej ofiary śmiertelnej niedzielnego wypadku polskiego autokaru niedaleko Berlina - poinformował rzecznik policji Koenigs Wusterhausen, Jens Quietschke.
 • Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na 22 października 2010 roku

  Raport bieżący nr 28/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Centrum Klima S.A. z siedzibą w Piastowie wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000299712 (dalej "Spółka") działając na podstawie art. 399 § 1 ksh oraz art. 4021 ksh zwołuje na dzień 22 października 2010 r. na godzinę 12:00 w Wieruch
 • Na Facebooku skradziono tożsamość szefa Interpolu

  Hakerzy skradli facebookową tożsamość szefa Interpolu Ronalda K. Noble'a i użyli jej do zdobycia informacji na temat operacji prowadzonej przez Interpol - poinformował poszkodowany szef agencji, cytowany przez Yahoo News.
 • "Szanowany lekarz" po trzeciej klasie szkoły średniej

  30-letni mężczyzna po trzeciej klasie szkoły średniej ukradł tożsamość prawdziwemu lekarzowi i jako "szanowany doktor" z Werony pracował w szpitalach na północy Włoch - podały media. Leczył kilkaset osób: zakładał szwy na pogotowiu i stawiał diagnozy.

Filmy - Tożsamość (3)

 • Już nie musisz nosić dowodu osobistego. Twoją tożsamość potwierdzi telefon

  11 maja 2017 r. ruszył pilotaż ministerialnego programu mDokumenty. Mieszkańcy Koszalina, Ełku i Łodzi jako pierwsi w Polsce sprawdzą, jak wygląda w praktyce korzystanie z elektronicznych dowodów osobistych.
 • "Tożsamość" na Blu-ray i DVD

  Thriller z udziałem Liama Neesona i Diane Kruger, który niedawno gościł na ekranach kin, ukazuje się na Blu-ray i DVD.
 • Moja tożsamość muzyczna

  - Prawda o mnie jest w moim życiu i działaniach. Dla mnie muzyka jest rentgenem duszy. Wrażliwość człowieka można bardzo łatwo rozpoznać po jego energii w muzyce. Zapragnęłam sama rozpoznać siebie. - Powiedziała Anna Maria Jopek.