Touch

Artykuły - Touch (96)

 • Manhattan Stealth Touch - myszka nie wymagająca przycisków

  Manhattan Stealth Touch - myszka nie wymagająca przycisków

  Na rynku pojawiła się mysz Manhattan Stealth Touch, która zupełnie rezygnuje z przycisków. Współprace z komputerem umożliwia poprzez stuknięcie lub muśnięcie palcem mysz umożliwia bez klikania i rolki scroll.
 • Kindle Touch idealny do sudoku

  Kindle Touch idealny do sudoku

  Jeśli myśleliście, że możliwości Kindle Touch są ograniczone do przerzucania stron i ściśniętej klawiatury ekranowej, jesteście w błędzie. Czytnik rozpoznaje również pismo ręczne!
 • Logitech Touch Mouse M600 - myszka z powierzchnią dotykową.

  Logitech Touch Mouse M600 - myszka z powierzchnią dotykową.

  Zastosowana w myszce technologia Logitech Flow Scroll pozwala na płynne przewijanie - podobnie jak na dotykowych ekranach smartfonów. Aby płynnie przeglądać strony internetowe czy dokumenty, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni dotykowej.
 • Sniper: Ghost Warrior zawita na urządzeniach firmy Apple

  Sniper: Ghost Warrior zawita na urządzeniach firmy Apple

  Sniper: Ghost Warrior 2 to nie jedyna powstająca nowa gra z serii. City Interactive poinformowało, że trwają prace nad specjalną wersją produkcji przeznaczoną na iPhone'a, iPoda Touch i iPada.
 • Microsoft Explorer Touch Mouse - Dotykowy maratończyk

  Microsoft powiększa rodzinę myszy z serii Touch o kolejne urządzenie.
 • Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

  Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

  Firma Logitech wprowadza na rynek urządzenie Wireless Touch Keyboard K400 - bezprzewodową klawiaturę z touchpadem, która zapewni użytkownikom kontrolę nad komputerem lub laptopem podłączonym do telewizora. Zasięg klawiatury to 10 metrów.
 • Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

  Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

  Logitech wprowadza na rynek Wireless Touch Keyboard K400, bezprzewodową klawiaturę z touchpadem, która zapewni użytkownikom pełną kontrolę nad komputerem lub laptopem podłączonym do telewizora.

Filmy - Touch (3)

 • Sutherland o serialu "Touch": To piękna historia

  Główną postacią serialu "Touch" jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, którego prześladuje brak możliwości nawiązania kontaktu z emocjonalnie zamkniętym, 11-letnim synem Jakiem (David Mazuz). Pewnego dnia wszystko ulega zmianie...
 • "Ten serial był dla mnie wyzwaniem"

  "Touch" to amerykański serial, wyprodukowany dla kanału Fox. Bohaterem produkcji jest Martin Bohm, który odkrywa, że jego autystyczny, niemy syn Jacob "Jake" Bohm posiada zdolność jasnowidzenia. W syna głównego bohatera wciela się David Mazouz.
 • "Ten scenariusz jest po prostu doskonały"

  W serialu "Touch" Danny Glover wciela się w postać Arthura DeWitta, profesora opiekującego się utalentowanymi dziećmi.