Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Artykuły - Totalizator Sportowy Sp. z o.o. (21)

 • Prezydent: Nasze firmy są w awangardzie światowej

  Prezydent: Nasze firmy są w awangardzie światowej

  Gry to przemysł bardzo innowacyjny. Przez najbliższe dziesięciolecia branża ta będzie się bardzo szybko rozwijać i jest to szansa dla młodych ludzi. Polskie firmy są w awangardzie, śmiało można powiedzieć, światowej - powiedział wczoraj prezydent Andrzej Duda, który wziął udział w "Lato z e-sportem" - wydarzeniu zorganizowanym przez Totalizator Sportowy w ogrodach przy Belwederze.
 • Totalizator Sportowy: Ponad miliard na sport i kulturę

  Totalizator Sportowy: Ponad miliard na sport i kulturę

  Ubiegły rok był dla Totalizatora Sportowego pod wieloma względami rekordowy. Decyzje o sprzedaży online, rozwoju punktów salonów z automatami czy internetowego kasyna zaczęły przynosić wymierne efekty. Rok 2019 okazał się najlepszy w historii spółki.
 • Koronawirus: Państwowe spółki zwiększają pomoc na walkę z pandemią

  Koronawirus: Państwowe spółki zwiększają pomoc na walkę z pandemią

  Fundacja Orlenu zwiększyła do 10 mln zł pomoc dla szpitali walczących z epidemią koronawirusa. Z kolei KGHM kupił za ponad 20 mln zł sprzęt medyczny, który zostanie przeznaczony do walki z pandemią. Totalizator Sportowy przekazuje szpitalom środki finansowe i auta. Spółki dystrybuują pomoc we współpracy z ministerstwem zdrowia i aktywów państwowych.
 • Agata S.A. i państwowi giganci wspierają walkę z koronawirusem

  Agata S.A. i państwowi giganci wspierają walkę z koronawirusem

  Coraz więcej polskich firm wspiera walkę z koronawirusem. Niektóre, jak PKN Orlen, Lotos, Totalizator Sportowy, Grupa Azoty czy Agata SA, wykładają gotówkę, inne, na przykład KGHM, udostępniają swoją infrastrukturę i oferują wsparcie rzeczowe.
 • Totalizator pierwszy raz z przychodami powyżej 6 mld zł

  Totalizator pierwszy raz z przychodami powyżej 6 mld zł

  Ubiegłoroczna sprzedaż wszystkich produktów oferowanych przez Totalizator Sportowy wraz z dopłatami wyniosła 6,1 mld zł wobec 5,6 mld zł w 2017 roku. W rezultacie łączna wpłata do budżety przekroczyła 2 mld zł - poinformowała spółka.
 • Totalizator: Wpływy do budżetu z hazardu rosną

  Totalizator: Wpływy do budżetu z hazardu rosną

  Totalizator Sportowy organizuje gry na automatach, żeby zapewnić ich bezpieczeństwo i legalność, automaty zostały nabyte w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, a od wejścia w życie ustawy hazardowej rosną wpływy do budżetu państwa - poinformowała rzeczniczka Totalizatora Aida Bella.
 • Lotto zapowiada kolejną rewolucję

  Lotto zapowiada kolejną rewolucję

  W tym roku, dokładnie 15 września, minęło 27 lat, od kiedy sprzedaż gier LOTTO jest prowadzona poprzez system online. To on, działając 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, łączy w całość ponad 17 tysięcy punktów sprzedaży Totalizatora Sportowego.
 • "Puls Biznesu" - polska piłka dostanie kopa

  "Puls Biznesu" - polska piłka dostanie kopa

  - Totalizator Sportowy pracuje nad wehikułem, który zainwestuje w piłkę nożną 1,5 mld zł - w infrastrukturę, system szkolenia i monitoring zawodników. O ile pokona bariery - informuje czwartkowy "Puls Biznesu".
 • Rekordowe wyniki Totalizatora Sportowego w 2017 roku

  W ubiegłym roku Totalizator Sportowy odnotował największe w historii wpływy do budżetu państwa! W 2017 roku został pobity rekord sprzedaży produktów LOTTO. Wraz z dopłatami wyniosła ona 5 644 869 743,89 zł (w 2016 r. - 5 585 464 965,23 zł).

Filmy - Totalizator Sportowy Sp. z o.o. (6)