tory

Artykuły - Tory (94)

Filmy - Tory (7)

 • Nieustraszony dzieciak. Nie uwierzycie co zrobił

  Głupota czy szczęście? Ten nieustraszony chłopak postanowił pokazać światu, co potrafi. Położył się na torach, po których po chwili przejechał pociąg. Nie powtarzajcie tego sami.
 • O włos od tragedii na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

  Odpowiedzialna za infrastrukturę kolejową w Holandii agencja ProRail opublikowała w sieci mrożące krew w żyłach nagranie. Widać na nim rowerzystkę, która o włos uniknęła uderzenia przez pociąg w miejscowości Geleen. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dziewczyna w ostatniej chwili zauważyła pędzący wprost na nią pociąg. Agencja jest przeciwna tego typu przejazdom. Odpowiadają one jednak lokalnym mieszkańcom oraz gminom. W tym roku w Holandii na niestrzeżonych przejazdach kolejowych zginęły trzy osoby. (STORYFUL/x-news)
 • To był kurs w ekstremalnych warunkach

  Wyjątkowo trudne zadanie miał maszynista pociągu towarowego, który musiał pokonać trasę w stanie Ohio. Jej część wiodła po dawno nieużywanym torowisku: szyny były poskręcane, a podkłady popękane i porozsuwane. Udało się po nich przejechać tylko dzięki wyjątkowym umiejętnościom maszynisty, który - prowadząc skład w żółwim tempie - ani na moment nie stracił koncentracji i cierpliwości. (STORYFUL/x-news)
 • Pijany mężczyzna cudem uniknął śmierci na torach

  Lokalna policja opublikowała nagranie z monitoringu ku przestrodze lubiących zakrapiane imprezy. Widać na nim mężczyznę, który kompletnie pijany siedzi na krawędzi peronu, a następnie schodzi na tory i kladzie się pomiędzy nimi. Kilka sekund później nadjeżdża rozpędzony pociąg. 44-latkowi cudem nic się nie stało, pociąg przejechał tuż nad nim. (STORYFUL/x-news)