tory

Artykuły - Tory (120)

Zdjęcia - Tory (0)

 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy
 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy
 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy
 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy
 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy
 • Polska Lokalna
  Wypadek kolejowy koło Częstochowy

Filmy - Tory (6)

 • O włos od tragedii na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

  Odpowiedzialna za infrastrukturę kolejową w Holandii agencja ProRail opublikowała w sieci mrożące krew w żyłach nagranie. Widać na nim rowerzystkę, która o włos uniknęła uderzenia przez pociąg w miejscowości Geleen. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dziewczyna w ostatniej chwili zauważyła pędzący wprost na nią pociąg. Agencja jest przeciwna tego typu przejazdom. Odpowiadają one jednak lokalnym mieszkańcom oraz gminom. W tym roku w Holandii na niestrzeżonych przejazdach kolejowych zginęły trzy osoby. (STORYFUL/x-news)
 • To był kurs w ekstremalnych warunkach

  Wyjątkowo trudne zadanie miał maszynista pociągu towarowego, który musiał pokonać trasę w stanie Ohio. Jej część wiodła po dawno nieużywanym torowisku: szyny były poskręcane, a podkłady popękane i porozsuwane. Udało się po nich przejechać tylko dzięki wyjątkowym umiejętnościom maszynisty, który - prowadząc skład w żółwim tempie - ani na moment nie stracił koncentracji i cierpliwości. (STORYFUL/x-news)
 • Pijany mężczyzna cudem uniknął śmierci na torach

  Lokalna policja opublikowała nagranie z monitoringu ku przestrodze lubiących zakrapiane imprezy. Widać na nim mężczyznę, który kompletnie pijany siedzi na krawędzi peronu, a następnie schodzi na tory i kladzie się pomiędzy nimi. Kilka sekund później nadjeżdża rozpędzony pociąg. 44-latkowi cudem nic się nie stało, pociąg przejechał tuż nad nim. (STORYFUL/x-news)
 • Kierowca próbował zepchnąć mężczyznę z torów

  Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie). Kierowca pickupa, próbując ominąć korek na jednym z rond w Bydgoszczy, wjechał na torowisko. Tam drogę zagrodził mu pracownik nadzoru ruchu MZK Bydgoszcz i nakazał zawrócić. Prowadzący nie zastosował się do polecenia i próbował zepchnąć pracownika MZK z torowiska. Kiedy zauważył, że mężczyzna wyciąga telefon wycofał swój pojazd i omijając go przejechał przez torowisko. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci identyfikowali sprawcę i skierowali wobec niego wniosek o ukaranie do sądu. 37-latek będzie odpowiadać za niezastosowanie się do poleceń osoby uprawnionej do kierowania ruchem, wjechanie na torowisko w miejscu niebędącym pasem ruchu oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym dla pracownika MZK poprzez próbę zepchnięcia-potrącenia kierującego ruchem. Policjanci wnioskują do sądu o zatrzymanie prawa jazdy. (KWP Bydgoszcz/x-news)