torty

Artykuły - Torty (35)

Filmy - Torty (5)

 • "Grzeszki na widelcu": Torty

  W tym odcinku Ania przyrządza tradycyjny torcik orzechowy na masełku. Sprawdzi, jak nie kupić mąki z molami? Jakie kakao wybrać, aby nie dodać do tortu mieszanki kakaowej pełnej cukru? Dowiecie się też jak sprawdzać, czy orzechy są świeże? I jakie tortownice najszybciej rdzewieją? A na koniec nasza dietetyczka namówi Anię, aby zamiast tradycyjnego tortu upiekła marchewkowy, który ma mniej kalorii i mniej tłuszczu.
 • Kiedy architekt zostaje cukiernikiem…

  Co się dzieje, gdy architekt zostanie… cukiernikiem? Ukrainka Dinara Kasko podbija internet swoimi wypiekami. 28-latka zaczyna od projektowania 3D. Sama drukuje silikonowe formy do słodyczy. Dzięki połączeniu swoich dwóch pasji tworzy coś naprawdę wyjątkowego. Takie słodycze aż szkoda zjadać! Zobaczcie sami. (Cover Video/x-news)
 • Zdobienie tortów dla dzieci - pszczółka

  Dekorowanie tortu, jak i samo pieczenie go, wymaga nie lada umiejętności. Torty to wyjątkowe ciasta, przygotowywane przecież na specjalne okazje, które muszą nie tylko smakować, ale i wyglądać zjawiskowo. Szczególnie ważne jest dekorowanie tortów dla dzieci - nic tak nie cieszy naszych milusińskich, jak kolorowe torty na ich urodzinkach! Dziś mamy dla was propozycję na dekorowanie tortu... pszczółką! Zdziwicie się, jakie to proste.
 • Chciałbyś zjeść coś takiego?

  Nunda, Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się,jak zaskoczyć swoich gości na przyjęciu, autor tego nagrania ma idealną odpowiedź. Utalentowany cukiernik stworzył tort, który do złudzenia przypomina karalucha. Trzeba przyznać, że nigdy wcześniej owad nie wyglądał tak… apetycznie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.