Tomasz Sekielski

Artykuły - Tomasz Sekielski (43)

 • Tomasz Sekielski: Wycięto mu 80 procent żołądka

  Tomasz Sekielski: Wycięto mu 80 procent żołądka

  Podczas trwającego Pol'And'Rock Festival Tomasz Sekielski ujawnił, że przeszedł zabieg resekcji żołądka. "Nie robi się tego po to, żeby ładnie wyglądać, tylko po to, żeby żyć" - powiedział dziennikarz, zdradzając, że wycięto mu 80% żołądka.
 • Tomasz Sekielski schudł 70 kilogramów! Dziennikarz pokazał najnowsze zdjęcie

  Tomasz Sekielski schudł 70 kilogramów! Dziennikarz pokazał najnowsze zdjęcie

  Tomasz Sekielski dodał na swój Instagram najnowsze zdjęcie, a w opisie przyznał, że udało mu się zgubić 70 kilogramów. W zeszłym roku dziennikarz przyznał, iż ma za sobą operację zmniejszenia żołądka. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!
 • Pol'and'Rock 2020 w wersji online: Sekielscy i Ewa Ewart gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

  Pol'and'Rock 2020 w wersji online: Sekielscy i Ewa Ewart gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

  Dziennikarze i autorzy nagradzanych filmów dokumentalnych Ewa Ewart oraz bracia Tomasz i Marek Sekielscy będą gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol'and'Rock Festival, który w całości odbędzie online.
 • "Zabawa w chowanego" Sekielskich: Piosenka Kory w napisach końcowych

  "Zabawa w chowanego" Sekielskich: Piosenka Kory w napisach końcowych

  Opowiadający o pedofilii w Kościele katolickim utwór "Zabawa w chowanego" Kory pojawił się w napisach końcowych kolejnego głośnego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich.
 • "Zabawa w chowanego": Premiera nowego filmu Sekielskich

  "Zabawa w chowanego": Premiera nowego filmu Sekielskich

  W sobotę, 16 maja, o 10:00 swoją premierę na YouTubie miał najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele zatytułowany "Zabawa w chowanego".
 • Informator Tomasza Sekielskiego oskarżony o oszustwo

  Informator Tomasza Sekielskiego oskarżony o oszustwo

  Marek L., główny informator współpracujący z Tomaszem Sekielskim przy filmie o księżach pedofilach, były prezes Fundacji "Nie lękajcie się", został tydzień temu oskarżony przez szczecińską prokuraturę o oszustwo - podała w sobotę, 16 maja, "Gazeta Polska".
 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.
 • "Zabawa w chowanego": Film braci Sekielskich od 16 maja w sieci

  "Zabawa w chowanego": Film braci Sekielskich od 16 maja w sieci

  Najnowszy dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. Film "Zabawa w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.
 • "Zabawa w chowanego": Kiedy premiera filmu Sekielskiego?

  "Zabawa w chowanego": Kiedy premiera filmu Sekielskiego?

  "Datę emisji filmu ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni, bo nie ma już co czekać. Film jest gotowy, ludzie nas o niego pytają" – Tomasz Sekielski zdradził w programie „Koronawirus. Raport Faktu", że wkrótce zobaczyć będzie można najnowszy dokument o molestowaniu seksualnym w Kościele "Zabawa w chowanego".
 • Tomasz Sekielski znów wygląda inaczej

  Tomasz Sekielski znów wygląda inaczej

  Tomasz Siekielski jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Za film dokumentalny pt. „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim kościele, został uhonorowany licznymi nagrodami.

Zdjęcia - Tomasz Sekielski (1)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Tomasz Sekielski (4)