Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Kupisz (36)

• Serie B. Żurkowski, Kupisz i Jaroszyński w czołówce tabeli. Czy Polacy podbijają ligę?

W rozgrywkach Serie B występuje w tym sezonie aż 12 Polaków. Większość z nich regularnie pojawia się na boisku, ale niewielu wywalczyło sobie mocną pozycję, szczególnie w drużynach walczących o awans do Serie A.
  • Mario Balotelli zdobył bramkę po blisko rocznej przerwie

Mario Balotelli zdobył bramkę po blisko rocznej przerwie

Piłkarz reprezentacji Włoch Mario Balotelli zadebiutował w środę w barwach drugoligowej Monzy i już po czterech minutach zdobył bramkę w meczu z Salernitaną. Było to jego pierwsze trafienie od 5 stycznia. Gospodarze wygrali 3-0. W drużynie gości od 34. minuty grał Tomasz Kupisz, a od 60. minuty Patryk Dziczek.
  • Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Salernitany

Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Salernitany

​Tomasz Kupisz strzelił gola dla Salernitany w wygranym 2-1 ósmej kolejki zaplecza włoskiej ekstraklasy piłkarskiej z Cremonese. Polski pomocnik ustalił w 70. minucie wynik spotkania. To jego trzeci gol w tym sezonie.
  • Tomasz Kupisz po raz dziesiąty zmienił klub we Włoszech

Tomasz Kupisz po raz dziesiąty zmienił klub we Włoszech

Śmiało można zaryzykować tezę, że Tomasz Kupisz "idzie na rekord", jeśli chodzi o polskich piłkarzy grających we Włoszech. 30-letni skrzydłowy właśnie związał się z występującą w Serie B Salernitaną. Oznacza to, że czterokrotny reprezentant Polski po raz dziesiąty zmienił klub we Włoszech. W drużynie z regionu Kampanii występuje inny z Polaków - Patryk Dziczek, który jest wypożyczony z Lazio.
  • Serie C. Tomasz Kupisz blisko Bari

Serie C. Tomasz Kupisz blisko Bari

Kariera Tomasza Kupisza we Włoszech układa się coraz gorzej. Pomocnik, który ma na koncie cztery występy w reprezentacji Polski, w przyszłym sezonie ma występować w Serie C.
  • Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Ceseny

Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Ceseny

Tomasz Kupisz zdobył bramkę, przyczyniając się do zwycięstwa Ceseny z Virtusem Entella 3-0 w 34. kolejce drugiej ligi włoskiej.
  • Tomasz Kupisz zdobył bramkę w Serie B

Tomasz Kupisz zdobył bramkę w Serie B

Piłkarz Ceseny Tomasz Kupisz zdobył bramkę w zremisowanym 2-2 meczu z drużyną Pro Vercelli we włoskiej drugiej lidze. To trzeci gol polskiego pomocnika w tym sezonie.
  • Tomasz Kupisz strzelił gola w drugiej lidze włoskiej

Tomasz Kupisz strzelił gola w drugiej lidze włoskiej

Tomasz Kupisz zdobył bramkę dla Ceseny w zakończonym remisem 3:3 niedzielnym spotkaniu 14. kolejki włoskiej drugiej ligi piłkarskiej z Salernitaną. To pierwszy gol polskiego pomocnika w obecnym sezonie.
  • Tomasz Kupisz piłkarzem Cesena Calcio

Tomasz Kupisz piłkarzem Cesena Calcio

Tomasz Kupisz zmienił klub we Włoszech. 27-letni pomocnik będzie grał w Cesena Calcio.
  • Bramka Tomasza Kupisza

Bramka Tomasza Kupisza

Były piłkarz Jagiellonii Białystok - Tomasz Kupisz strzelił bramkę w spotkaniu 13. kolejki Serie B, w którym jego Brescia Calcio pokonała 3-0 (3-0) Trapani Calcio.