Tomasz Kupisz

Synonimy:
kupisz tomasz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Kupisz (32)

 • Serie C. Tomasz Kupisz blisko Bari

  Serie C. Tomasz Kupisz blisko Bari

  Kariera Tomasza Kupisza we Włoszech układa się coraz gorzej. Pomocnik, który ma na koncie cztery występy w reprezentacji Polski, w przyszłym sezonie ma występować w Serie C.
 • Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Ceseny

  Serie B. Gol Tomasza Kupisza dla Ceseny

  Tomasz Kupisz zdobył bramkę, przyczyniając się do zwycięstwa Ceseny z Virtusem Entella 3-0 w 34. kolejce drugiej ligi włoskiej.
 • Tomasz Kupisz zdobył bramkę w Serie B

  Tomasz Kupisz zdobył bramkę w Serie B

  Piłkarz Ceseny Tomasz Kupisz zdobył bramkę w zremisowanym 2-2 meczu z drużyną Pro Vercelli we włoskiej drugiej lidze. To trzeci gol polskiego pomocnika w tym sezonie.
 • Tomasz Kupisz strzelił gola w drugiej lidze włoskiej

  Tomasz Kupisz strzelił gola w drugiej lidze włoskiej

  Tomasz Kupisz zdobył bramkę dla Ceseny w zakończonym remisem 3:3 niedzielnym spotkaniu 14. kolejki włoskiej drugiej ligi piłkarskiej z Salernitaną. To pierwszy gol polskiego pomocnika w obecnym sezonie.
 • Tomasz Kupisz piłkarzem Cesena Calcio

  Tomasz Kupisz piłkarzem Cesena Calcio

  Tomasz Kupisz zmienił klub we Włoszech. 27-letni pomocnik będzie grał w Cesena Calcio.
 • Bramka Tomasza Kupisza

  Bramka Tomasza Kupisza

  Były piłkarz Jagiellonii Białystok - Tomasz Kupisz strzelił bramkę w spotkaniu 13. kolejki Serie B, w którym jego Brescia Calcio pokonała 3-0 (3-0) Trapani Calcio.
 • Brescia z Tomaszem Kupiszem zostaje w Serie B

  Nowa drużyna Tomasza Kupisza, Brescia Calcio, pozostanie we włoskiej drugiej lidze (Serie B), mimo że na boisku zanotowała spadek. Stało się tak z powodu degradacji Parmy do czwartej ligi.
 • Tomasz Kupisz w Brescii Calcio

  Tomasz Kupisz w Brescii Calcio

  Pomocnik Chievo Werona – Tomasz Kupisz został wypożyczony do występującej w Serie C Brescii Calcio. 25-latek rundę wiosenną również spędził na wypożyczeniu, tyle że w AS Citadella 1973.
 • Sensacyjny awans Carpi do Serie A

  Sensacyjny awans Carpi do Serie A

  Z głębokiej prowincji do Serie A. Na cztery kolejki przed końcem sezonu awans do włoskiej ekstraklasy zapewniła sobie drużyna z 70-tysięcznego miasta Carpi w regionie Emilii Romanii. Jeszcze pięć lat temu ten zespół występował w czwartej lidze.
 • Tomasz Kupisz strzelił gola w debiucie w Serie B

  Tomasz Kupisz udanie zadebiutował we włoskiej Serie B. Polski piłkarz wypożyczony z Chievo Werona strzelił gola dla AS Cittadella, dzięki czemu jego zespół zremisował 1-1 meczu 22. kolejki z Modeną.