Tomasz Cywka

Artykuły - Tomasz Cywka (40)

 • Wisła Kraków. Jak radzą sobie eks-piłkarze "Białej Gwiazdy"?

  Wisła Kraków. Jak radzą sobie eks-piłkarze "Białej Gwiazdy"?

  W ciągu ostatnich 18 miesięcy ekipę Wisły Kraków opuściło wielu, często kluczowych zawodników. "Biała Gwiazda" mogła ich sprzedać za sporą gotówkę, lecz niektórzy z nich - głównie z powodu problemów finansowych klubu - odeszli za darmo.
 • Ekstraklasa. Jak urlopy spędzili piłkarze?

  Ekstraklasa. Jak urlopy spędzili piłkarze?

  Jedni pokonali tysiące kilometrów w poszukiwaniu słońca, inni wybrali się na niezwykle udane łowy lub cieszyli się absolutnie wyjątkowym czasem w swoim życiu. Zobaczcie, jak urlopy spędzili piłkarze Ekstraklasy.
 • Lech Poznań. Ryzykowna strategia odmieni klub?

  Lech Poznań. Ryzykowna strategia odmieni klub?

  Lech Poznań wybrał ryzykowną strategię, która może dać mu spore profity w przyszłości, ale obarczona jest dużym ryzykiem. W tym sezonie drużyna trenera Dariusza Żurawia nie ma postawionego celu sportowego, choć wszystko i tak wskazuje, że będzie nim awans do europejskich pucharów. Przede wszystkim zaś - klub musi odbudować zaufanie u kibiców.
 • Lech Poznań. Tomasz Cywka nie mógł kiwnąć palcem, by pomóc

  Lech Poznań. Tomasz Cywka nie mógł kiwnąć palcem, by pomóc

  - Wolałbym być z kolegami na boisku i cierpieć tam razem z nimi niż patrzeć na to wszystko z boku - mówi pomocnik Lecha Poznań Tomasz Cywka, osiem miesięcy stracił z powodu kilku kolejnych kontuzji. Teraz jednak normalnie rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu.
 • Lech Poznań. Zmiana trenera? "To się dzieje poza nami, piłkarzami"

  Lech Poznań. Zmiana trenera? "To się dzieje poza nami, piłkarzami"

  Tomasz Cywka będzie mógł już pomóc Lechowi Poznań w sobotnim spotkaniu z Wisłą Płock – piłkarz normalnie trenuje po wyleczeniu kontuzji mięśniowej. – Te przegrane mecze ciężko oglądało się z trybun bądź, wyjazdowe, z domowej sofy. Bolało i wkurzało, że nie mogę pomóc – mówi pomocnik "Kolejorza".
 • Lech Poznań. Tomasz Cywka: Zmiany trenerów są poza nami

  Lech Poznań. Tomasz Cywka: Zmiany trenerów są poza nami

  Lech Poznań do kolejnych meczów ligowych przygotowuje się pod wodzą tymczasowego opiekuna Dariusza Żurawia, a piłkarze odcinają się od spekulacji dotyczących nowego szkoleniowca, gdyż - jak przyznał Tomasz Cywka - nie mają żadnego wpływu na obsadę tego stanowiska.
 • Lech Poznań. Cywka: Cierpieliśmy my, cierpiał cały Poznań

  Lech Poznań. Cywka: Cierpieliśmy my, cierpiał cały Poznań

  - Mamy cztery punkty straty do lidera i wystarczą dwa mecze, a znów będziemy na topie. Walczymy dalej, mieliśmy gorsze momenty, ale przyjdą te lepsze - przekonuje przed starciem z Arką Gdynia obrońca Lecha Poznań Tomasz Cywka.
 • Lech - Wisła Kraków 2-5. Tomasz Cywka: Wynik boli

  Lech - Wisła Kraków 2-5. Tomasz Cywka: Wynik boli

  Tomasz Cywka zmienił przed tym sezonem Wisłę Kraków na Lecha Poznań i szybko odnalazł się w nowym otoczeniu. Meczu z "Białą Gwiazdą" nie będzie jednak dobrze wspominał – Lech przegrał aż 2-5. – Gdybyśmy dziś wygrali, tak samo bym się cieszył jak po innym meczu. A porażka tak samo boli, bo choć w Wiśle mam wielu przyjaciół, to był to dla mnie kolejny mecz ligowy – mówił pomocnik Lecha.
 • Lech Poznań. Tomasz Cywka: Czasu się nie oszuka

  Lech Poznań. Tomasz Cywka: Czasu się nie oszuka

  - Przygotowanie fizyczne jest bardzo indywidualną sprawą. Ja się czuję bardzo dobrze i jestem gotowy do gry – mówi Tomasz Cywka, nowy gracz Lecha Poznań, który ma szansę szybko wskoczyć do wyjściowego składu "Kolejorza".
 • Nowy w Lechu Poznań połata dziury. Co z innymi transferami?

  Nowy w Lechu Poznań połata dziury. Co z innymi transferami?

  Tomasz Cywka to jedyny jak dotąd nowy piłkarz w Lechu Poznań, szykowany do gry w pierwszym zespole. W początkowej części sezonu ma zastąpić na prawej obronie Roberta Gumnego, później być może powalczy o miejsce w środku pola.

Filmy - Tomasz Cywka (11)