Tomas Berdych

Artykuły - Tomas Berdych (318)

Filmy - Tomas Berdych (5)

 • Australian Open. Skrót ćwierćfinału Federera z Berdychem. Wideo

  Oto najlepsze i najważniejsze zagrania z ćwierćfinału Australian Open między Rogerem Federerem oraz Tomaszem Berdychem. Szwajcar pokonał Czecha 7:6 (7-1), 6:3, 6:4.
 • Australian Open. Tomas Berdych łatwo pokonał Fabio Fogniniego. Wideo

  Zobacz skrót meczu, w którym Tomas Berdych nadspodziewanie łatwo pokonał w 4. rundzie Fabio Fogniniego 6:1, 6:4, 6:4.
 • ATP Doha. Berdych był cieniem samego siebie, Struff w drugiej rundzie (wideo)

  Tomas Berdych na papierze był faworytem w starciu z Janem-Lennardem Struffem, ale na korcie okazał się gorszy. Rozstawiony z trójką Czech przegrał 4:6, 6:1, 6:7 (4-7).
 • Łzy Radwańskiej po porażce we Francji

  Łzy Radwańskiej po porażce z Anniką Beck w I rundzie Rolanda Garrosa. Agnieszka Radwańska, na konferencji po meczu z Beck miała jeszcze łzy w oczach. - Część sezonu rozgrywana na kortach ziemnych nie jest moją ulubioną. I wygląda na to, że to się wcale nie poprawi, wbrew temu, że staramy się robić wszystko, aby to zmienić. Nie pozostaje mi nic innego, jak zapomnieć o tej porażce i skoncentrować się na nawierzchni trawiastej - powiedziała Polka. Po Agnieszce wypowiedział się Czech Tomasz Berdych, który odprawił w I rundzie Japończyka Yoshihito Nishiokę 6-0, 7-5, 6-03. – Moje główne zadanie, to koncentrowanie się na każdy następnym meczu. Staram się pokazywać na co mnie stać w każdym zagraniu. Zarówno fizycznie, jak i mentalnie czuję się silny i to najlepszy początek turnieju, jaki mogłem sobie wymarzyć – powiedział Czech.